4 zdania - informacje dla użytkownika strony

Temat przeniesiony do archwium.
1.
Ukryte dane nie będą widoczne dla innych użytkowników. Osoby zainteresowane mogą wysłać do Ciebie prośbę o udostępnienie tych informacji.

Hidden data will not be visible to other users. Interested persons can send you a request to share this information.

2.
Materiał wideo dodany w tym panelu możesz dowolnie ciąć na mniejsze części, a wybrane fragmenty możesz umieścić na stałe w swoim profilu. Pamiętaj o odpowiednim otagowaniu wyciętych fragmentów co pozwoli innym użytkownikom łatwiej wyszukiwać interesujące ich materiały na Twoim profilu.

The video material added in this panel can be freely cut into smaller parts, and selected fragments can be permanently placed in your profile. Remember to tag the cut fragments accordingly, which will allow other users to easily search for materials on your profile which they are interested in.
nie uzywa sie tak czesto 'persons'
napisz 'visible to others. Interested users...'

which will help others users more easily find materials interesting to them on your profile
Dziękuję za odpowiedź.

W tym ostatnim zdaniu na pewno: "which will help others users..." a nie może "which will help other users"?
sorry, literowka, nie zauwazylem, oczywiscie 'other users'
Cześć,
Czy możecie podpowiedzieć jak rozumiecie zdanie 'design that's right'?
Czyli design który...
Mogłabym je przetłumaczyć jednak nie chcę nic sugerować. Right może mieć kilka znaczeń i zależy mi nie tyle co tłumaczyć go na angielski tylko jak takie zdanie jest odczytywane w krajach anglojęzycznych?

Bardzo dziękuję :)
wlasciwy, ok
Chyba wpisałam się w czyimś wpisie zamiast stworzyć nowy. Jeśli to źle to drodzy moderatorzy przenieście wpis :) Dziękuję
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa