List formalny do księgarni

Temat przeniesiony do archwium.
PRoszę bardzo o pomoc. JEsli mogłlby ktos napisac taki list był bym bardzo wdzięczny.oto punkty do listu

LIST FORMALNU LUB NIE FORMALNY 120-180 słow.
- NApisz jakie ksiązki zammowiłaś podając numer zamowienia
-opisz w jakim stanie byly ksiązki jak dotarły
-poinformuj jak długo realizacja zamowienia trwala i jakie mialas problemy z podowdu opóznienia
-powiedz czy chcesz zachowac te ksiazki i czego oczekujesz od księgarni
Proszę o pomoc z gory dziekuje.proszę kierowac na maila [email]
jezeli praca bedzie dobrze napisana zrewanżuję sie.
>jezeli praca bedzie dobrze napisana zrewanżuję sie.rnrnjak?
przykładowo. pieniązkami,chyba ze jakas inna propozycja
Ja Ci chętnie napiszę, bo akurat dziś nie mam co robić. W rewanżu nic nie chcę, oprócz tego oczywiście, aby nauczyciel wiedział kto dostaje ocenę za tę pracę.
serdecznie Ci za to dziękuję
eva74, Ty tak sie nie wyrywaj. Wyraznie bylo napisane:

"jezeli praca bedzie dobrze napisana zrewanżuję sie."

Podejmujesz ryzyko DOBREGO napisania pracy?
podejmuję sie
Chyba się nie zrozumieliśmy. Muszę popracować więcej nad sarkazmem.

....aby nauczyciel wiedział kto dostaje ocenę za tę pracę. Rozumiesz to? To znaczy, że jeśli ja to napiszę, to będziesz musiał powiedzieć nauczycielowi, że sam tego nie napisałeś.

Ponadto, jeśli ja to napiszę, to będzie to praca na +6 i nauczyciel i tak się od razu zorientuje, że to nie Twoja własna praca. Ja po tygodniu wiem, na co którego ucznia stać, a w Twoim przypadku, od początku roku minęło już parę tygodni.

I na koniec: przeczytaj sobie to co pisze zanim klikniesz "Wyślij" przy zakładaniu nowego wątku.
ok. wiadomo ze odrazu widac czy to dany uczen pisal czy nie. JA powiem ze praca byla pisana nie samodzielnie
to jak bedzie??
I za pracę, którą ktoś za ciebie napisał też można dostać jakąś ocenę? Poza jedynką? Ciekawe. Co to za szkoła, która promuje tak jawne oszustwo?
to nie jest na ocene.
Pół godziny już tu dyskutujesz. Przez ten czas już byś to napisał i miał satysfakcję z własnoręcznie odrobionego zadania.
mogę dostac jedynie ocenę za to ze nie oddam
To nie ma znaczenia. Nawet jeśli nie jest na ocenę, powienieneś napisać sam, aby nauczyciel wiedział na co Cię stać. Z tego co widać: na nic.
to pomozesz mi czy nie?????
Bardzo chętnie. Napisz list, ja sprawdzę i powiem Ci gdzie zrobiłeś błędy. Potem błędy poprawisz, a ja znowu sprawdzę. I tak do skutku, aż list będzie dobrze napisany. To jest właśnie pomoc.

To o co Ty prosisz, to nie pomoc tylko pospolite oszustwo.
dobra dzieki tak to poradze sobie sam
i o co w tym wszystkim chodzi?

pospierac sie trooche z Ewą, która juz od poczatku wyrazila sie dosyc jasno, nieprawdaż?

can you pick up a vibe?
Chodzi o to, że pomoc nie polega na wyręczaniu kogoś.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia