potrzebne kilka zdan- bardzo prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Cóż trzeba przyznać, że jestem kompletną noga z języka angielskiego, a musze napisac kilka zdań o Egipcjanach na jutro. W języku polskim już napisałam. Pozostało mi to tylko przetłumaczyc, czego niestety nie potrafię zrobić dobrze. Byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc w przetłumaczeniu.

Egipcjanie stworzyli niepowtarzalną kulturę.Ich cywilizacja trwała około 3500lat. Państwem kierowali faraonowie. Największym symbolem starożytnego Egiptu są piramidy.Są to grobowce, do których składano ciała zmarłych władców. Dużą rolę w życiu Egipcjan odgrywała religia.Czczono około 800 róźnych bogów. Pismem, którym się posługiwali były hieroglify.Używano ich do zapisu najwazniejszych spraw państwa i swiętych tekstów.Podstawowym zajęciem ludności było rolnictwo,które rozwinęło się dzięki dobrym warunkom naturalnym.
Egyptians have created an unique culture. Their civilization had lasted for about 3500 years. Pharaohs led the country. Pyramids are the greatest symbol of ancient Egypt. Pyramids are tombs, in which bodies of dead lords were put. Religion was a big part of Egyptians' life. About 800 different gods were worshipped. Egyptians used hieroglyphs as their writing. They used it to write down more significant cases about the state or holy texts. The elementary occupation was agriculture, which had developped thanks to good natural conditions.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia