Opis obrazka

Temat przeniesiony do archwium.
Mam wielki problem z opisem pewnego obrazka, jestem początkujący. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tym zadaniu? Z góry dzięki za pomoc
Na obrazku widzę ludzi, którzy są na plaży. Na pierwszym planie są dzieci, które w piasku zakopały jakiegoś człowieka.Wydaje mi się, że to ich ojciec. Po lewej stronie jest starszy człowiek, który siedzi na leżaku i śpi. Dalej widzimy dwie osoby grające w piłkę plażową. Obok, po prawej, widzę matkę z synem. Mama kupuje lody dla siebie i swojego dziecka. W tle możemy zauważyć ludzi kąpiących się w morzu. Niektórzy pływają, inni robią sobie zdjęcia. Ale na pewno wszyscy bawią się świetnie. Dalej na morzu widzę jachty, a po prawej pomost.
Pawelek, nie pisz skomplikowanych tekstow po polsku. Napisz to SAM, od razu po angielsku. Jesli jestes poczatkujacy, napisz tak jak umiesz.

1) Uprosc te zdania, np:

Na obrazku widzę ludzi, którzy są na plaży. - Na obrazku widze ludzi na plazy.

Na pierwszym planie są dzieci, które w piasku zakopały jakiegoś człowieka.- Widze dzieci i czlowieka w piasku.

Wydaje mi się, że to ich ojciec. - Moze ten czlowiek jest ich ojcem?

2) Sprawdz najpierw slowka, ktorych nie znasz, (czasowniki, rzeczowniki) w slowniku.

3) Potem uloz z nimi PROSTE (!!) zdania.

4) Wstaw tu do sprawdzenia.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego