przetłumaczenie bardzo prosze

Temat przeniesiony do archwium.
I was tired after school , and I was looking forward to a relaxing evening at home.My parents were away.But when I walked in the door , I noticed water running through the ceiling.So I ran outside and knocked on the neighbours door , but there was no answer.I decided to ring the landlord, in case he knew where they were.But he was out , too.By now the water was everywhere, so I called the water authorities .They were too expensive and I didn't have enough money. In the end I called the first brigade. If it isn't an emergency , we usually charge people for this , said the fire chief . Let's call it an emergency.The youngest firefighter walked round the back of the house , climbed up a ladder and tried to open the window .But it was stuck.I think we'll just see if the landlord is back before we do anything ' I said.By chance , he was home now , and said it was OK to break in.The firefighters were soon inside and found the cause of the flood , which was a broken hot water tank.
hej przetłumaczyłam to na translatorze więc może nie będzie się to kleić ale mam nadzieje że Ci się przyda ;)

Byłem zmęczony po szkole i oczekiwałem odprężającego się wieczora w domu.Moi rodzice byli daleko. Ale kiedy wszedłem drzwi , zauważyłem wodę przebiegającą przez sufit. Tak biegłem na zewnątrz i zapukałem na drzwiach sąsiadów , ale nie było żadnego answer.I zdecydowanego zadzwonić właściciela, w przypadku , który on znał , gdzie oni byli. Ale on był poza , również. Do teraz woda była wszędzie, więc nazwałem władze wody .Oni kosztowali drogo również i nie miałem dosyć pieniędzy. W końcu nazwałem pierwszą brygadę. Jeżeli to nie jest nagły wypadek , zwykle liczymy ludziom za to , mówiliśmy komendant straży pożarnej . Nazwijmy to nagłym wypadkiem. Najmłodszy strażak chodził dookoła zaplecze administracyjne , wszedł na drabinę i spróbował otworzyć okno .Ale to było wetknięte. Myślę, że właśnie zobaczymy jeżeli właściciel będzie z powrotem zanim zrobimy coś ′ mówiłem. Przypadkiem , on był do domu teraz i mówił , że to ma w porządku włamać się. Strażacy byli wkrótce wewnątrz i znaleźli powód powodzi , które było połamany gorącej wody czołg.
>>I zdecydowanego zadzwonić właściciela, w przypadku, który on znał, gdzie oni byli.
i to jest po polsku?

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia