sprawdzenie i poprawienie..

Temat przeniesiony do archwium.
A dangerous creature- to po przetłumaczeniu

It started with this dangerous creature was born in 1532 in Gloomy Land in mountains. There was boy. He was fostered in awful conditions, where black magic reigned. When grow look awfully. He was built powerfully, he looked like monster. As he dated from place where all evil he reign fear and they were kill ready. He has left to journey certain day. From grisly past decide run away.

- Ascendant pestilence has enforced girl in for wanted safe place behind walls this city Bomei.
- Anna dodged has eased from hands of soldiers of monsters.
- Man has paid back girl in the form of finding in farm church harbor Benedykta.
- Girl has been convicted to death for assistance monster.
- Man help Anna during when she ran away before wolves.
- To depth of magic unforeseen run away resort.
- Great love has appeared between them, they have included (have reached; have made) relationship.
- Everything around next begin whirling, they have lost consciousness, but when in family city of man in mountains a wake up find.
- Changes have followed around, nice atmosphere begin reigning, it scants disasters and fatalities

All full tensions have made for moments personal family. Daughter has been born memorial they Lily. Everything it has included gun behind case of pact before three which centuries earlier then Hurus. However, it did not keep he give promise and curse of unexplained phenomenon has fallen on all over the world. Then, sweat it nothing and everything there was evil. It could save genuine love only. And due to that dangerous monster and everything it has returned on place anna. It was not strange circumstance already and all lived happily.


NIEBEZPIECZNE STWORZENIE- po polsku to trzeba na angielski przetłumaczyć..

Zaczęło się od tego, że niebezpieczna kreatura urodziła się w 1532 roku w mrocznej krainie w górach. Był to chłopiec. Był wychowywany w strasznych warunkach, gdzie panowała czarna magia. Gdy dorósł wyglądał strasznie. Był potężnie zbudowany, wyglądał jak potwór. Ponieważ pochodził z miejsca gdzie panowało zło wszyscy się go bali i byli gotowi zabić. Pewnego dnia wyruszył w podróż. Postanowił uciec od przerażającej przeszłości.

- Zaraza panująca w Bomei zmusiła dziewczynę do poszukiwani bezpiecznego miejsca za murami tego miasta.
- Anna sprytnie uwolniła z rąk żołnierzy potwora.
- Mężczyzna odwdzięczył się w postaci znalezienia dziewczynie w gospodarstwie kościelnego Benedykta schronienia.
- Dziewczyna została skazana na śmierć za pomoc potworowi.
- Mężczyzna pomóc Annie podczas gdy ona uciekała przed wilkami.
- Wspólnie uciekli w głąb tajemniczego nieprzewidywalnego lasu.
- Między nimi pojawiła się wielka miłość, zawarli związek.
- Następnie wszystko wokoło zaczęło wirować, stracili oni przytomność, a gdy się obudzili znaleźli się w rodzinnym mieście mężczyzny w górach.
- Wokoło nastąpiły zmiany, zaczęła panować miła atmosfera, brakuje klęsk i nieszczęść.

Po tych wszystkich pełnych napięcia chwilach stworzyli własną rodzinę. Urodziła się im córeczka Lily. Wszystko to wcześniej działo się za sprawą paktu który wtedy przed trzema wiekami zawarł Hurus. Jednakże nie dotrzymał on danej obietnicy i spadła na cały świat klątwa niewyjaśnionych zjawisk. Nic potem nie miało sensu i wszystko było złem. Jedynie prawdziwa miłość mogła to uratować. I dzięki owemu niebezpiecznemu potworowi i Annie wszystko wróciło na swoje miejsce. Nie było już dziwnych okoliczności i wszyscy żyli szczęśliwie.
gosiu-
dlaczego wklejasz to samo, z takimi razacymi bledami. Polowe z tych zdan (w jez. ang) trzeba napisac od samego poczatku. Prosze nie tlumaczyc slowo w slowo.
dlatego też poprosiłam by mi ktoś pomógł bo sama niestety nie mam zbyt dużo wiedzy na temat pisania po angielsku wypracowań.. by dać sobie radę
dlatego też poprosiłam by mi ktoś pomógł bo sama niestety nie mam zbyt dużo wiedzy na temat pisania po angielsku wypracowań.. by dać sobie radę
>It started with this dangerous creature was born in 1532

ciekawi mnie na jakim jestes poziomie, bo to powyzsze zdanie, a raczej w jaki sposob jest napisane, nie jest czesto spotykane :?

It all began with this dangerous creature (being) born in 1532
lub
It all began when this dangerous creature was born in 1532

to takie poprawki z mojej strony

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka