prosze o przetłumaczenie opowiadania 160 słow

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o przetłumaczenie PILNE !!! z góry dziekuje
Opowiadanie
Piątkowy poranek rozpoczął sie niezwykle przyjemnie.
Promienie słońca wpadały przez odsłonięte okno przypominając o nadchodzącej wiośnie.
Podniosłam sie w łóżka i zsunełam nogi na ziemie.
Zostałam mile zaskoczona idz mój wyrok napotkał nakryty stół i śniadanie na nim z parujacą jeszcze kawa.
Mąż przygotował mi niespodziankę sam wyszedł juz do pracy. Jak to dobrze ze mam dzisiaj wolne- pomyślałam. Nareszcie przytrafił sie dzien odpoczynku. Myslalam ze nic nie jest w stanie zepsuć mojego radosnego nastroju.
Myliłam sie.
Ledwie zdążyłam sie ubrac a z przedpokoju rozległ sie dzwonek.
Przeczuwając najgorsze ze mój plan dnia zostanie zburzony niechcianą wizyta poszłam otworzyć drzwi.
Tak jak myslalam przyszli goście.
Teść z teściowa stali przed drzwiami.
Niezmiernie ucieszyła mnie ich wizyta w ten jedyny wolny dzien.
Caly mój plan relaksacyjny spełzł na niczym.
Zaprosiłam rodziców do mieszkania i zaproponowałam herbatę i śniadanie.
Mama tradycyjnie zwiedziła wszystkie kąty mieszkania.
Spodziewałam sie iż zaraz usłysze serię porad i pouczeń dotyczących czystości i wyglądu mieszkania czy naszego życia.
Jakze wielkie było moje zdziwienie iz to nie nastąpiło.
Sytuacja na ogół nie spotykaną, bo nie wiedziałam jak mam sie zachować.
Na twarzach teściów malowała sie jakąś radość i zniecierpliwienie.
Zaczęłam podejrzliwie ich obserwować w nadziei ze rozwikłam te zagadkę.
Jednak nie musiałam długo czekać na wyjaśnienia.
Teściowa nie mogąc juz dłużej skrywac tego w sobie, opowiedziała jednym tchem o wygranej w konkursie ktorego nagroda główną byl wyjazd dla dwóch osob do tunezji.
Teściowie przyjechali dać nam te bilety w prezencie.
Stad tez były ich szampanskie nastroje.
Mój stosunek do ich wizyty zmienił sie.
Reszta spotkania upłynęła w niezwykle radosnej atmosferze.
Wkrótce teściowie przypomnieli sobie o kilku ważnych prawach do załatwienia.
Stwierdziłam ze ich wizyta nie była aż taka Zla.
Rodzice chcieli zostać aż wróci ich syn i osobiście dać mu niespodziankę.
Jednak po analizie rzeczy do zrobienia doszli do wniosku ze nie mają czasu na to.
Tak wiec zostawili mi przekazanie mu radosnej nowiny.
Spotkanie okazało sie trwać krótko i zaraz po pożegnaniu zrobiłam do swojego planu relaksacyjnego na dzisiejszy dzien,
bogatsza o jedna wycieczkę.
Przez myśl przeszło mi nawet ze mogli by częściej nas tak odwiedzać w takich humorach.
Pozostało mi cieszyć sie wolnym dniem i czekać na meza z niespodzianka.
Prosze nie wklejac tego samego 2 razy. To nic nie pomoze. Prosze zwrocic uwage na to, co juz napisalam.
Jak chcesz tak na szybko, wiedzac, ze wiekszosc ludzi jest juz w pracy...to prosze poszukaj biuro gdzie takie tlumaczenia robia natychmiast.
ok przepraszam w takim razie zaczynam tylko prosze jak najszybciej poprawic bo bledy beda na 1000%

Friday mid-morning has started nicely unusually. Radii of (rays of?) sun have have come by window from (with?) run showing come on spring. I have brought up to beds and I have put legs on lands. I have been surprised covered table meet mile < nice > my sentence idz and breakfast have with hot on it coffee else. Husband for work surprise prepare me < self-service store > leave (go out).
As it have free from (with) well < goods (right) > today I have thought -. At last day of rest has been occurred . I thought that it is spoil nothing in state (condition) my joyful mood.
I was mistaken . Hardly make it in time (manage to do on time) dress but call has spread from hall. My plan of day will be blasted unwanted to open from (with) visit doors presaging worst go. I thought so as future visitors. With (from) before doors steel < constant (solid) > < become > < stand >
Before doors test steel < constant (solid) > < become > < stand >. Visit has comforted me their to this sole free day unmeasurably. Whole my relaxative plan has expired on nothing. I have invited fathers (parents) for apartment and I have suggested tea and breakfast. Mum traditionally has toured all corners of apartments. I expected sie that I will hear series of advice right now < pestilence > and sciences concerning clearness and appearance of apartment if (or) our life.
My surprise was great because it has not followed (has not step). In general situation not met (face each other), because I did not know as mums maintain (behave) sie. Joy painted on faces of fathers (parents) some (certain) sie and impatience. It in hope from (with) begin suspiciously observe disentangle riddle. However, I must not wait for explanations long.
Can not hold mum in any longer it already, it has told main be about won which (who) competition for two for tunisia one breath award departure osob. Fathers (parents) in presentation (present) arrive give we it ticket. They were herds champagne moods too . My attitude (relation) has changed for their visits sie. The rest of meeting has expired (has gone by) in unusually joyful atmosphere. They have remembered about several important for arrangement (settlement) soon test law (as of right). I have ascertained not be with their visit such bad < evil >. Fathers (parents) wanted them become (stay) return son and give surprise personally it (him). However, they have come after analysis of thing for making for conclusion that do not have time on it. Joyful news have left rally so transfer me it (him). Last impressive meeting shortly sie and I have made after bowing out (bid good-buy) for relaxative plan on today's right now < pestilence > dzien, about one richest excursion. By thought even past < proceed > me that could visit us in such humor frequently so. Be glad (please) remaining free day me and wait for husband with surprise.