proszę o pretłumaczenie 3 zwrotów

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Jak to będzie po angielsku:
-winny się zawsze znajdzie
-Mieszkam niedaleko. Wpadniesz na herbatę?
-mieliśmy (coś zrobić, np. spotkać się wczoraj)
Dziękję z góry za pomoc i pozdrawiam:)
I live not far- mieszkam niedaleko.
slawcio, ktoś kto tłumaczy dobry jako gut raczej nie powinien pomagać.
Ale,ze co? good , moze gdzies mi sie pomyliło ,trudno. Sama nie jestes lepsza nie widze ,byś jej odpisała.
Mieszkam niedaleko. Wpadniesz na herbatę?
- I live nearby/close by/just round the corner. Would you like to come in for some tea?/ Would you care for some tea? (nie jestem pewien czy to jest poprawne, wydaje mi sie ze care for some mowi sie kiedy mozna od razu podac a nie zaprasza sie) / Come, let us have some tea.

mieliśmy (coś zrobić, np. spotkać się wczoraj)
- We were supposed to ().
Hi! When you left someone which he broke your house. This this became dust it had to stand when I was on purchases.Whole jewellery was perdue. I ask in order to they to you would come back to house how the most quickly

Czy to jest napisane poprawnie??
Bardzo proszę o pomoc
To jest raczej niezrozumiałe.

Na początku napisałaś:

Kiedy wyjechałaś, ktoś którego on ci zepsuł dom. To to stało się kurzem to musiało stać...
A może wiesz jak poprawnie napisać to:

Cześć kiedy wyjechałeś ktoś włamał się do twojego domu. Stało sie to gdy byłam na zakupach. Zginęła cała biżuteria. Proszę abyś szybko wracał

Bardzo prosze o pomoc
hi,
When you left, somebody broke into your house. At this time I was doing my shopping. All jewellery was stolen. Please come back soon.
Dziękuje pięknie :*
czy ktoś mógłby mi zrobić zadanie? proszę! potrzebne na jutro!
World's Longest Marriage Proposal
when: February 14.2006 (Valentine's day)
who made it: Cameron Kelly, 27
who received it: Angie Kreimer, 28
Length: 113-page book (includes 44 pictures)
title: 50 Reasons Why You Should Marrt Me and The answer to the proposal: one word (Yes)
I co? Codziennie będziesz szukać frajera, który odrobi za ciebie zadanie? Przestań się lenić i weź się do nauki.
nie, to akurat zadanie dla mojej siostry
Niech się siostra weźmie do nauki więc. Chyba, że nieziemsko piękna jest, to kilkanaście lat na urodzie pojedzie. Gorzej będzie potem. Cycki obwisną, bogaty mąz opuści i na operację nie da, a sama własnym umysłem też niewiele zdziała.
Pomoże mi ktoś??
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe