RATUNKU!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje na lekcje angielskiego na dopowiedz ustną prace na temat podrozowania. Moze mi ktos to przetlumaczy na angielski??
PROSZE O SZYBKĄ POMOC ;)

Podrózowanie, było, jest i bedzie ciekawe , interesujące. Podrózwanie ma wiele zalet takich jak zwiedzanie nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi, smakowanie nowych dan, zapoznawanie sie z nowa religią i kulturą, słuchanie nowej muzyki.
Jednak, podrozowanie ma tez wady, takie jak rasizm, religia, dzikie zwierzeta, choroby, podrozowanie jest meczące, jest drogie, czesto trzeba zostawic rodzine.
Ja, chcialabym zwiedzic cieple kraje, poniewaz lubie slonce, lubie sie opalac. Bardzo nie lubie zimy i śniegu, stąd moja decyzja o cieplych krajach.
Przetłumacz i daj do sprawdzenia.
problem w tym, ze nie bardzo potrafie - dlategoz zwrocilam sie do Was z pomocą, a raczej prosba o pomoc
Ale my tu nie odrabiamy zadań domowych. Taka "pomoc" jest bez sensu, bo Ty to tylko wkujesz na pamięć i bezmyślnie wyrecytujesz. Język trzeba zrozumieć.

Zamiast pisać najpierw po polsku (Twój język ojczysty więc znasz go bardzo dobrze), pisz od razu po angielsku. Pomyśl, co potrafisz powiedzieć o podróżowaniu po angielsku.
Travelling was, is and will be interesting.
Travelling has more advantages: visit new places, meet a new people, teasting new food, meet new religion and the culture, listening to the new music.
Travelling also has a defect, so as the racism, religion, wild animals, illness. Tavelling it is expensive it is often necessary to leave a family.
I would like to tour warm countries, because I like sunny and I like to sunbathe. I don't like the winter and the snow,

przetlumaczylam tylko tyle...
???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie