mogę czy nie mogę?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam takie pytanie wpadłem na pewną nie polską stronę i chce pobrać plik ale za bardzo nie wiem co oni tam piszą oto to co napisali:


By downloading these files, you agree to the following terms and conditions :

All files are copyright by their respective author(s) ...

The files may not be altered or redistributed ANYWHERE, without the express consent of the owner(s) or author(s) ...

Swish-Tutorials provides these files for any and all projects you deem necessary, unless otherwise specified. S-T appreciates donations when these files are used for commercial gain - proceeds help support this site and its future developments.

I teraz nie wiem czy moge użyć tego pliku ale do spraw nie komercyjnych czy tylko moge osbie go ogladnąć??/ prosze o odp pleas
możesz śmiało ściągać :)

Im właśnie oto chodzi abyś użył tego w celach komercyjnych (wspierasz wtedy tę stronę). Nie możesz tylko tego rozpowszechniać, sprzedawać i takie tam...

pzdr
magdalene niech sprawdzi slówko donations w słowniczku, a potem coś mówi.

Ściągnięcie plików oznacza, że przyjmujesz takie warunki:

prawa autorskie od wszystkich plików mają ich twórcy

nie można plików zmieniać ani dalej rozsyłać bez zgody właścicieli/twórców

pliki mogą służyć do wszelkich celów, jakie ściągający uzna za odpowiednie, chyba że firma S-T zaznaczyła inaczej. Jeżeli pliki są wykorzystywane do celów komenrcyjnych, firma S-T będzie wdzięczna za dokonanie wpłaty - takie wpłaty pomagają witrynie zarobić na siebie i pomagają sfinansować przyszłą działalność.

No, trochę koślawo, ale sens oddaje.
dzieki za przetłumaczenie naprawde dziekuje
ona wie co to znaczy, tylko za bardzo się rozpędziła i nie za uważnie to przeczytała.
aczkolwiek dziękuje za poprawę i przeprasza za wprowadzenie w błąd
I zrobiło się miło :-)
:)
Temat przeniesiony do archwium.