ADECCO-kto zna? jakie opinie? warto?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 152
poprzednia |
Siemka! Znana firma rekrutująca, ale słyszałem różne opinie na jej temat.
Miał ktoś do czynienia i jakie wrażenia? Czy solidna i jaką pracę załatwiają(chodzi oczywiście o zarobki) Czy gra warta świeczki??????
firma solidna,jedna z najwiekszych czasowych biur pracy na naszym globie.jest osoba posrednia pomiedzy pracownikiem a pracodawca.jest plus i minus.plus ze zarobiony ciezko grosz zostanie wyplacony przez adecco a minus ze sami pobieraja procent od twojej wyplaty bruto niz w przypadku praku osoby trzeciej.

pozdrawiam i zycze milej pracy

nappy
Solidna firma...............kpina........przynajmiej nie polecam oddzialu przy ul. Mielżyńskiego w Poznaniu............mają tam niesamowity balagan, giną im dokumenty, na swiadectwo pracy czekalem ponad miesiąc, wyplaty są nie zgodne lub dostajesz po terminie.....a najlepsza w tym wszystkim jest obsluga tzn pan kierownik zachowuje sie jak totalny burak.........jest nie mily i pretensjonalny zreszta reszta taka sama...........POWTARZAM ZERO PROFESJONALIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracowalem dla Adecco 5 miesiecy w Belfascie i bardzo dobrze ich wspominam. Swietnie wypadaja w porownaniu z innymi agencjami, np Graftonem. Mysle, ze jakosc uslug rozni sie w zaleznosci od filii.
to nie prawda, że takie firmy potrącają jakiś procent twojej pensji, jako swoja prowizję. To firma, w której wykonujesz pracę, płaci prowizję Adecco i nie potrąca tego z twojej wypłaty.
Adecco solidną firmą hmm ;) he he
Firma faktycznie jest potężna, ale jeśli np chodzi o oddzial w UK w Lincoln to po prostu tragedia.... osoby tam pracujące zupełnie niekompetente i bez żadnej chęci do pomocy uff szkoda gadać :)
Jeśli chodzi o samą firmę addeco poland to o ile firma sama w sobie poprostu jest jaka jest, to, to co ją poważnie osłabia to jej pracownicy, których ona zatrudnia. Potwierdzam słowa przedmówcy. Pracownicy reprezentujący firmę adecco są dalece nieodpowidzialni. Podejrzewam, że nie są rekrutowani poprzez faktycznie posiadane predyspozycje - wykształcenie, doświadczenie, zaangażowanie etc. lecz jak można sądzić przez koneksje rodzinne! Osoba reprezenująca firme A., która swojego czasu mnie zatrudniała kojarzy mi sie z nastolakiem który dostał w ręce narzędzia dla dorosłych. Nie mowię już nawet o spóźniainu sie z umowami ! Ale nie wiem, może ja poprostu trafiłem na takiego członka !
witam.w chwili obecnej jestem zatrudniona przez ADECCO w Belgi.Musze przyznać,że na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona z tej firmy pośredniczej!Umowy o pracę zawsze na czas,pieniądze regularnie i co do centa wpływają na konto,koordynatorzy zawsze pomogą w razie jakichkolwiek problemów nawet osobistych.Osobiście przekonałam się,że to firma bez żadnych przekrętasów!POLECAM ADECCO OSOBIŚCIE!!!!!
witam,
moja znajoma byłą przez Adcecco w Anglii i naprawdę była zadowolona teraz jest tam jej syn i też sobie chwali załatwali wszstko przez oddział w opolu
Witam,
dostałam propozycje pracy w Belgi przy drobiu przez Addeco,chciałabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tej firmy czy moze mi pani podac swoj numer telefonu, albo napisac gdzie pani tam pracuje i jak si eta firma pania zajeła
pozdrawiam
chodzi mi o pania kwiatek7.4 mogłaby mi Pani podac swojego @ albo nr tel,albo prosze sie odezwac na mojego @ [email] z jakimikolwiek informacjami na temat wyjazdów przez Addeco do Belgi
Witam.mam możliwość wyjechania 14lutego do Norwegii przez firme ADECCO i chcialem sie dowiedzieć wiecej na temat warunków zakwaterowania i warunków pracy jak jest..?i prosze o konkretną odpowiedź,z poważaniem Darek.
witaj darek -jestem jurek
po nowym roku planuję wyjazd w ciemno do norwegi do przetwórni ryb-czy znasz może adresy takich przetwórni w trondheim
Cytat: jerzy111111
witaj darek -jestem jurek
po nowym roku planuję wyjazd w ciemno do norwegi do przetwórni ryb-czy znasz może adresy takich przetwórni w trondheim
Witaj miło mi na temat pracy w przetwórniach nie mam pojęcia jak i samej pracy w Norwegii ja ostatnio pracowałem w Finlandii ja pracuję tylko na budowach jako cieśla życzę Ci powodzenia sam kiedyś jeżdziłem w ciemno i nie żałuję ,życzę szczęścia Darek.
Witam,

Czy ktoś z Was pracował w Norwegii jako nauczyciel przedszkolny z Addecco i jakie ma doswiadczenia we współpracy z tą firmą?

pozdrawiam,
Przestrzegam wszystkich przed Adecco. Zastanówcie się 100 razy zanim zdecydujecie się na pracę za ich pośrednictwem. To jedno wielkie bagno. Ludzie nieodpowiedzialni, cwaniacy, nie szanujący człowieka gnoje. Myślą tylko jak zarobić kasę za zebranie ludzi dla jakiegoś tam Norwega czy Szweda. A potem mają Cię gdzieś. Mówią" spadaj palancie, naiwniaku". Kurs językowy w Szaflarach to jedna wielka chała, pic na wodę. Udają wielką szkołę języków i myślą, że nauczą języka w 3 tygodnie. Totalna bzdura i mydlenie ludziom oczów. Ludzie jeszcze raz powtarzam. Nigdy nie zadawajcie się z Adecco, nigdy. Ja się zadałem i teraz bardzo tego żałuje. Zostałem z niczym. Zero odpowiedzialności u pracowników w Szaflarach. Zmowa milczenia . Udają ludzi wykształconych a są największymi baranami i oszustami. powinni paść się na halach, wysoko w górach . Ludzie nie wierzcie w to , że po tym kursie sami dacie sobie radę w Norwegii czy w Szwecji. Wykładowcy chcą uczyć słownictwa jakiego używa się na budowach a nie mają pojęcia o podstawowych narzędziach w pracy cieśli, hydraulika czy montera. Moje psy lepiej jedzą niż w tym Campusie. Chleb ze smalcem na kolację , jeden ziemniak i 2 jajka sadzone na obiad. Ludzie, omijajcie szerokim łukiem Adecco.
Niestety tak jak przedmówca muszę powiedzieć że ADECCO to ściema kurs w Szaflarach totalna porażka radzę się poważnie zastanowić języka można się nauczyć oczywiście w tym zakresie jaki jest na kursie ale nic poza tym tzn ja już jestem miesiąc po kursie i jak do tej pory nie dostałem żadnej oferty pracy powtarzam żadnej pomimo tego że kurs ukończyłem jako jedna z dwóch najlepszych osób z naszej grupy nie wiem dlaczego tak się dzieje ale dziwne i to bardzo jest to że osoby które nawet nie potrafiły poprawnie powiedzieć dzien dobry już dawno są w Norwegi i od razu dodam że nie chodzi tu o kwalifikacje bo te mam bardzo dobre
co do kursu w szaflarach to nie porazka.
Zle strony : zimno jak cholera, oszczedzaja na ogrzewaniu, jedzenie kiepskie i bardzo malo.
jezyk: uwazam ze nie da sie nauczyc jezyka w 4 tygodnie i nikt nie twierdzi ze tak bedzie. ja jestem tumanem jak chodzi o nauke jezyka ale wiem ze bez tego kursu bym sobie w norwegii reka do du... nie trafil. jesli nie masz zamiaru uczyc sie jezyka samemu na wlasna reke juz w norwegi to nawet nie mysl o wyjezdzie tutaj bo sobie rady nie dasz. ja otrzymalem oferte pracy po 2tyg od konca kursu
jak dla mnie to ta agencja jest bardzo olewcza.jak potrzebuja kogos na gwalt to masz szanse na prace.ale nie na stale.nie polecam tej agencji ale moze akurat w innych miastach jest inaczej.
Witam. Adecco to najgorsza firma z jaką się spotkałem. Jak większość miałem problemy finansowe więc zacząłem szukać pracy w Norwegii.Zostałem zapewniony "słownie" że na kursie w Szaflarach podpiszę umowę z norweskim pracodawcą a nic takiego nie miało miejsca. Oni organizują kurs i dostają kasę z funduszy europejskich w ramach przeciwdziałania bezrobociu. Pseudo kierowniczka ośrodka dzieli się kasiorą z Emilem(szef adecco w Szaflarach) i śmieją się w twarz. Jedzenie wstrętne i zimno, jak przyjeżdża kontrola z Norwegii to sprzątają i grzeją że można chodzić na golasa. Norweg zarabia 700 NOK /h brutto a nam dają 149 NOK/h brutto jedzenie kurewsko drogie dla nas dojazdy, przejazdy , przeloty na własny koszt no i na wyjazd też trzeba się zadłużyć. Rodzinne do wyrwania po kilku miesiącach , warunki do zamieszkania fatalne w domkach letniskowych. Znam osobiście dwóch kumpli którzy są zadowoleni ponieważ mają dużo pieniędzy i pojechali do Norwegii pozwiedzać. Odradzam wszystkim kontakty z ADECCO !!!
ADECCO szkoda słów byłem za ich pośrednictwem w Norwegii!!!pieniądze bardzo śmieszne ja dostawałem jako spawacz 155 k/h a pomocnik spawacza z Rosji chłopaczek 195k/h a przed wyjazdem tak pięknie mówili ile to ja nie zarobie.Zero pomocy z ich strony i jeszcze te ich cwaniactwo.Spaliśmy w kempingu 5m x 4m w czterech syf i nic więcej.

Najlepsi to są polaczki którzy już mieszkają w Norwegii i sie ustawili i sie uważają za norwegów:-)SZKODA SŁÓW!!!

Ja wyjechałem do Norwegi z pomocą jednego biura i pracuje legalnie u pracodawcy norweskiego nie ma porównania,zarabiam 150% więcej niż po przez biuro adecco.

Tak że jak ktoś chce wyjechać z biurem adecco to niech się zastanowi
koledzy kurcze ja chcę wyjechać i zarobić poważne pieniądze w adecco jako monter wentylacji a tu takie opinie mam prawie 40 lat i nie mam czasu już na głupoty lub na niekompetentne firmy dziś miałem pierwszą rozmowę tel z nimi bardzo słodko gadali doradźcie coś bo z tego roku to tylko same negatywne opinie.
witam, jak tak sobie czytam te wpisy to mam totalny zamęt w głowie. Mój mąż też ma teraz wyjechać na kurs w Szaflarach - generalnie nastawiliśmy się na wyjazd ( nawet kosztem rezygnacji z pracy) , ale zaczynamy mieć wątpliwości. Nie sztuka zostawić rodzinę miesiąc bez dochodów ( 4 tyg. kursu), i potem jeżeli wyjedzie ( bo z tego co czytam to nie zawsze wyjeżdżają od razu ) ma się jeszcze okazać ,że będzie zarabiał na to żeby opłacić mieszkanie i się wyżywić. Nie wiem co myśleć na ten temat.Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć?
Witam>dostałem dzisiaj propozycję pracy przez adecco.Praca jako monter wentylacji.Proszę o porady ,czy warto zawracać sobię głowę wyjazdem.Czy rzeczywiście jest tak do kitu jak piszą tu inni.Czy jesli ktoś jest uczciwy ,to i dobrze na tym tam wyjdzie.Ze swojego doświadczenia wiem że niektórzy za granica nastawiają się poprostu na cuda,a tam niestety trzeba pracować jescze ciężej jak w kraju,może za lepsze pieniążki,ale jak jest naprawde z praca przez adecco?Proszę o szczere opienie,wymiane wad i zalet.Dziekuję wszystkim którzy sie wypowiedzą
Do kolego KOKO!!!! Z jakiego biura pracy wyjechałeś do norwegii.odpisz na PW jeśli chcesz
[email]
dzięki
Z tą Norwegią to jest tak. Nie nauczysz się norweskiego w Szaflarach. Są wykładowcy jak Marek czy Wiesia dzięki którym czegoś się nauczysz i małolaty od których nie nauczysz się za wiele.
Jeśli już jesteś w Szaflarach to nie chlej wódy w tygodniu tylko jednak się ucz. Zawsze jakaś baza będzie by przynajmniej w Norwegii gębę do kogoś uchylić.
Byłem,widziałem.
Zarówno tych uczących się jak i mordy zachlane.
Jedzenie faktycznie słabe i obsługa nieprzyjemna. Wiochą czuć od tych z kuchni na kilometr. Zero kultury osobistej. Zero. W sumie nie przyjeżdża się tu na wczasy więc mozna to olać.
Norwegia.
Generalnie bez samochodu bez języka angielskiego lub norweskiego jest się zerem!
Z angielskim poradzisz sobie w życiu codziennym ale w pracy już niekoniecznie. Norwegowie niechętnie rozmawiają po angielsku!
Nie licz na ADECCO w życiu codziennym. Pomogą załatwić skkatekort czyli coś bez czego ty ani oni nie mogą zarabiać pieniędzy.Dostaniesz adres domu,zostaniesz zawieziony do pierwszej pracy i koniec.
Będziesz zdezorientowany,przerażony. Do tego pogoda: zimno,deszcze.
Poradzisz sobie jednak na pewno bo nie będziesz miał wyjścia tylko że znienawidzisz adecco i norwegię na zawsze.
Generalnie nie jest źle. Na prawdę. Zarobki są w miarę. O ile nie jesteś pijakiem czy innym obszczymurkiem to twoja kobieta dostanie od ciebie ok. 5 tys. na miesiąc. Pytanie czy to jest adekwatne do rozłąki? Nie wiem.
Na wyjazd musisz wziąć kasę. Jeśli przyjdzie Ci dojeżdżać pociągiem czy autobusami to trochę będzie kosztować. Jedzenie nie jest takie drogie jak piszą. Jest droższe ale nie kosmicznie. Benzyna,ropa,gaz złotówkę więcej niż kraju. W sklepach trzeba patrzeć na ceny,promocje i jakoś pójdzie. Chleb najtańszy za ok 2,60 zł 750 g
Wszystko kwestia nastawienia. Nie nastawiaj się tylko na to że ktoś Cię będzie za rączkę prowadził bo się rozczarujesz.
Ja osobiście gdybym wiedział co mnie czeka to dupy bym z kraju nie ruszył. Powodzenia a jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało!
Proponują mi wyjazd z Adecco Szczecin.Czy mógłbyś mi dać namiary na firmę, którą polecałeś?Po tych wszystkich opiniach o Adecco mam wątpliwości.Dzięki.Mirek27
Chodzi o pracę w Norwegii jako hydraulik.
Witam koledzy czy do tej Norwegi z Adecco można jechać swoim samochodem, mam dostawczego VW Caddy po prostu chciałbym być nie zależny jak mnie zdenerwują po prostu wsiadam i wyjeżdżam i czy to prawda że jak się wyjedzie to trzeba oddać za kurs języka kasę.Proszę o odp.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 152
poprzednia |

 »

Pomoc językowa