Przetłumaczy ktoś? plissss......

Temat przeniesiony do archwium.
Witamy na naszej stronie WWW

Nasza firma zajmuje się stolarką budowlaną oraz nietypową. Wykonujemy różnego rodzaju okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, wykańczamy wnętrza domów, a także realizujemy pełną gamę usług na wyroby z drewna. Zapraszamy!
Stodom to firma o długiej tradycji w innowacji i wytwarzaniu produktów z drewna. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku, a nasze doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie.
Dbamy o naszego klienta, zapewniając mu wszechstronną pomoc. Pomagamy nie tylko wybrać odpowiednie materiały, jednak służymy również pomocą w zakresie doradztwa technicznego.
Towary dostępne u nas spełniają najwyższe europejskie wymogi. Współpracują z nami wybrane i wyselekcjonowane przedsiębiorstwa i zakłady budowlane. Prowadzimy współprace z firmami zaganicznymi, eksportujac w szczególności okna na rynek irlandzki i angielski.
Specjalizujemy sie głównie w wyrobie okien typu POLSTOL serii 68/22/01, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz schodów. Wykańczamy również wnętrza mieszkań i domów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej firmy oraz jej oferty handlowej zawartej na naszych stronach.
Produkowane przez nasz zakład okna wytwarzane są z najlepszych materiałów oraz przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Sprawia to, że okno funkcjonuje bardzo płynnie i cechuje się długotrwałością i bezawaryjnością.
Firma wykonuje również okna stylizowane, zgodnie z wymaganiami klienta oraz w razie potrzeby konserwatora zabytków.
jasne, nie ma sprawy, przetłumaczę,

a w zamian chciałbym jedno okno.
Jedno?
Bo ta firma na pewno zwiększy zyski dzięki takiemu tłumaczeniu - a chce mieć to za darmo...
taaa....
jedno mi wystarczy, cala reszte mam juz wymieniona;)

ja im zrobie cos co umiem dobrze za darmo,
i oni mi zrobia cos co umieja dobrze za darmo,

to chyba uczciwa propozycja?
Uczciwa.