4 zdanka do sprawdzenia. Opis obrazka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mi sprawdził ten opis obrazka. Mam jeszcze jedną prośbę. W jakim czasie opisuje się człowieka który jest przedstawiony na obrazku podczas jakiejś czynności? Present simple czy continuous? Bo jak przyjdzie maturka i powiem w złym czasie to będzie źle... Bardzo prosze o odpowiedź.

Dziękuję!

In the picture I can see happy family on the harbour/harbor/haven/pier/port. Maybe they are on holiday. They have thin clothes. Their child is holding a line/hawser and he is pulling an yacht.
czynność -> pr. continuous

powinno być: _a_ yacht
Dzięki, ale jeszcze nie wiem, np. w tym kontekście który wyraz użyć jako lina itp.

Czy może ktoś pomóc? Dziękuję.
Myślę, że w tym kontekście najlepszy byłby wyraz "rope":) ale nie jestem tego pewna... Ja bym tak powiedziała:) pozdro;)
Aha, i jeszcze w tym pierwszym "pier"...:P
ja bym dala "hawser", bo to cuma. nie znam sie na jachtach, ale mysle, ze to dobre slowo:)
Dziękuję :)
A tak ogólnie, to gramatyka jest oki :)???
Nie ma bledow, ale uzywasz najprostszych mozliwych form i bardzo krotkich zdan. Lepiej by brzmialo, gdybys budowala jakies zdania zlozone. Np. I reckon they are on holiday because they wear thin clothes... I tym podobne:)
Pozdrawiam
no i jeszcze haven mi nie za bardzo do kontekstu pasuje lepiej marina bo haven to przystań ale przenośnie...
pozdr
Wiem, że to są to proste zdania, ale kolega mi takie podał po polsku i ja mu je po przetłumaczyłam i dlatego chciałam żeby ktoś sprawdził czy nie ma błędów :).

Dziękuję wszystkim za pomoc :)!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia za granicą