proszę o pomoc w napisaniu tej pracy...

Temat przeniesiony do archwium.
Napisz e-mail do znajomej Angielki, która została zaproszona na 18 urodziny twojej koleżanki. Poinformuj ją, dlaczego w Polsce te właśnie urodziny są tak ważne, jaki jest typowy przebieg takiej imprezy i jaki prezent wypada kupić.
Przydatne zwroty i struktury:
We celebrate our 18th birthdays...; the official date of becoming an adult Typically, the party begins with...: Guests usually bring... The best idea to buy...: The ideal birthday present is... Another idea may be...
Niestety, nie prosisz o pomoc, tylko o odrobienie pracy domowej za Ciebie. Jak chcesz, czekaj na jelenia, który to zrobi, ale jeżeli sama napiszesz taki list, to zostanie on przynajmniej dobrze poprawiony.
Ale ja nie potrafię tego napisać :(

We celebrate our 18th birthdays bardoz uroczyscie, poniewaz to jest the official date of becoming an adult Typically, the party begins with. dawanie prezentow Guests usually bring NAPISZ, CO PRZYNOSZA The best idea to buy NAPISZ, CO MOZNA KUPIC The ideal birthday present is NAPISZ, JAKI JES TIDEALNY PREZENT Another idea may be. CO JESZCZE MOZNA KUPIC. Osiemnastka moze odbywac sie w domu, ale teraz czesto goscie sa zapraszani do pubu. Goscie duzo jedza, pija i tancza.
Mam tylko takie coś ale pani nie jest zadowolona mówiła ze jest krótkie i nie kompletne...
Hi Jessica.
I wanted to tell you that birthday will be help in Poland because Natalia he does brithday at its faworite restaurant in Krakow. Brithday begins with 16 hours various games are, eating different foods, cakes. Brithday will and with a 23 hours. The best idea is to buy is clothing becous Natalia likes to dress in different clothes.
to chyba z translatora.
No nie wiem bo kolega mi to napisał, a da sie coś z tym zrobić?
nie, z tym nie, to trzeba pisac od nowa. Napisz tak, jak podpowiedzialem powyzej.
A to w te miejsca co napisales po polsku to mam wpisac swoje slowa? Bo nie wiem czy to juz jest gotowe zadanie
Posluchaj, jezeli nie wiesz, co napisac w opisie osiemnastki, to problem nie lezy w angielskim.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa