ProszÄ™..

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o sprawdzenie. Miałam napisać plakat o dowolnym klubie sportowym. Do uwzględnienia mam: miejsce spotkania, datę, str internetową, nr tel., czyj ten nr jest, co będziemy robić.

Volleyball club

Are you like a volleyball player? Are you dream is professional game? You demonstrate everyone. You can stay on most! We make you in games. You affiliate to us. We meet every Tuesday at seven o’clock in gym in lyceum in Radzionków.

Don't wait. Call Colin Jone on 234567876543 or visit our website: www.voleyballclub.com
Na jakim poziomie jestes z angielskiego bo praca jest marna? Nie uzywaj translatora tylko przewertuj jakis podrecznik lub zeszyt z anglika i moze sprobuj jeszcze raz.
Ma być marna, bo jestem na poziomie podstawowym ; p a translatora nie używam, bo to jest gniot. Chodzi mi tylko i wyłącznie o błędy, a nie komentarze ; p
W każdym zdaniu jest błąd. Czasem nawet nie wiadomo co chcesz powiedzieć, np. You demonstrate everyone czy You can stay on most. Następne zdania też są bez sensu.
Ostatnie zdania są do przyjęcia :-)
Ewa, what are you doing to cause your name and time/date beside your posts to be invisible ? At least I don't see them.
edytowany przez fui_eu: 15 gru 2010
I can see her - and everyone else's - name & date.
Ja tylko widze gdy postawie kursor w polu wpisu. Mozliwe ze moj problem.
perhaps she's one of the illuminati
nie za bardzo wiadomo co chcesz powiedzieć:

Are you like a volleyball player? - znaczy "czy jesteś jak siatkarz"; jeśli o "lubisz" chodziło -> Do you like volleyball?

Are you dream is professional game? - Do you dream to be professional player? lub Is your dream to be professional player? ale tez nie nie wiem o co ci chodziło.... zawsze z "are" dodajesz -ing

You demonstrate everyone. - ??? zupełna pustka, napisz po polsku

You can stay on most! We make you in games. You affiliate to us. - tu może ktoś inny ci pomoze,moj angielski za słaby,

We meet every Tuesday at seven o’clock in gym in lyceum in Radzionków. -OK
fui: jasne, ewa is a terrible tease
That's what I thought. :)
Volleyball club

Do you like volleyball? Do you dream to be professional player? With us you can become most! Show us everything what you can do. We meet every Tuesday at seven o’clock in gym in lyceum in Radzionków.

Don't wait. Call Colin Jone on 234567876543 or visit our website: www.voleyballclub.com

Nieco lepiej?
With us you can become most! - napisz po naszemu co chcesz powiedzieć bo ni w ząb nie kumam
Show us everything what you can do. - logicznie chyba nie pasuje do tego ogłoszenia,
z nami mozesz stac siÄ™ najlepszy- wg infobota xd you can become best with us. ?
Cytat: rosieek
z nami mozesz stac siÄ™ najlepszy- wg infobota xd you can become best with us. ?

with us you can become the best
lub in lyceum gym
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie