samouczek do agnielskiego pre intermediete

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
mam pewien problem. Czy znacie moze jakis niezly samouczek do angielskiego dla srednio zaawansowanych?Tzn. probowalem uczyc sie z eskk ale uwazam ta metode za nieefektywna. Znacie moze cos lepszego? Bardzo prosze o odpowiedz. Potrzebuje czegos ciekawego i przynoszacego zamierzone efekty, zgodnie z haslem oswiecenia: Bawiac uczyc....
z gory dzieki za odp.
czy ktos bedzie laskaw mi odpowiedziec?
>Potrzebuje czegos ciekawego i przynoszacego
>zamierzone efekty, zgodnie z haslem oswiecenia: Bawiac uczyc....

Boyfriend z Hameryki?...

Poza tym jest tylko jedna rada - najlepsza metoda by nauczyc sie dobrze angielskiego to... uczyc sie, duzo i czesto (nie 15 minut na tydzien ale conajmniej godzine dziennie) Kazda metoda jest dobra o ile nie liczysz na cuda bez odrobiny wysilku.
Najlepiej zapisz sie na jakis kurs.
Jesli koniecznie ma to byc praca w domu to moze PONS lub Assimil...
ehrgeizig : Mogę tobie polecić kurs Assimil 'Język angielski łatwo i przyjemnie' - przerobienie kursu trwa ok. poł roku. Kurs składa się z ok. 140 lekcji - uczysz się na podstawie dialogów. Wszystko jest udźwiękowione. dialogi są nawet ciekawe i dosc zabawne (co prawda francuskie poczucie humoru ale moze być:)) Kurs uczy ok 25[tel]słów i wyrazeń. Sądzę, że wynik całkeim niezly. Kurs do hiszpańskiego kupiłem za 69 zł.
Duzo ludzi chwali także kursy PONS, a także kurs kasetowy First Steps in English oraz Next Steps in English. Ten drugi bede mial dopieor za pare dni więc trudno mi oceniac jak na razie:) pzdr