Radio BBC w Internecie - płatne???

Temat przeniesiony do archwium.
Na tym forum szukałam adresu jakiegoś darmowego radia Internetowego po ang i znalazłam link do strony - www.bbc.co.uk/radio

Przesłuchałam chyba ze 2 podcasty i stwierdzilam, że są fajne i zobaczyłam przycisk Download, ale stwierdziłam, że lepiej poszukać na stronie czy to nie jest czasem płatne, ogólnie rzecz biorąc czegoś na temat licencji i w Terms of use znlazłam coś takiego -

You are solely responsible for paying all expenses you may incur when you access or use BBC Online Services or access or download BBC Content including your internet or data service provider charges and any excess charges to that provider if you have a limit on the amount of data you can download together with all costs of the equipment and software you need to connect to and use BBC Online Services. Accessing and using some BBC Online Services features to access, download, view or listen to BBC Content (especially video or audio) may lead to substantial bandwidth usage by you which can be expensive so you should be careful you do not exceed any 'bandwidth cap' on your account with your internet or data service provider. The BBC is not responsible if your equipment or software is not compatible with any BBC Online Service. BBC Content may be streamed or downloaded to your device from servers owned and operated by the BBC or (on behalf of the BBC) by third-party content distribution networks to enhance your experience when you watch or listen to BBC Content.

Z ang nie jestem najlepsza - zrozumiałam z tego, że jestem odpowiedzialna za zapłacenie z usług korzystania z BBC i jest jeszcze coś o jakimś limicie transferu, ale tego za bardzo nie czaje.

Słyszłam, że słuchanie BBC w internecie jest darmowe, w ogóle nie znam radia za które trzeba by było płacić, jak widać jednak dobrze, że wolałam się upewnić i sprawdzić te warunki...

Czy może mi ktoś to dokładniej wytlumaczyć, bo nie chcę korzystać z translatorów - często tłumaczą bardzo niedokładnie...
Ostrzegają - tak jak producenci mikrofalówek, żeby nie wkładać do nich królików.
Chodzi mniej więcej o to, że jeśli masz internet płatny "od transferu danych", to słuchanie może być kosztowne.