Czy poprawnym jest zdanie "Be yourself......"

Temat przeniesiony do archwium.
witam,postanowiłam sobie zrobić tatuaż ,jest to moje motto,jednak chcę by wytatuowano je w angielskiej wersji językowej . "Badź sobą nawet gdyby inni nie byli" lub też jako myśl "BYĆ sobą nawet gdyby inni nie byli" . Przetłumaczone mam to w nastepujący sposob "Be yourself even the others were not" Prosze o pomoc w określeniu poprawnosci zdania.
z Góry Dziękuje : )
are not

a jak za 20 lat uznasz, że to głupi cytat, to co?
własnie zastanawiałam się nad ARE not ,ale nie wiem jak okkreslic czas "GDYBY INNI nie byli" ,ponieważ samo BYLI to czas przeszły ale w tym kontekście zdania ma inny sens,jednak ryzykowałam z were.Dziękuje.
Co do tatuażu i motta-całe 20lat mojego dotychczasowgo życia walczyłam z tym,by mnei akceptowana taka jaka jestem i zawsze sobą bylam,jest to cytat ktory mam w sercu i jest to cytat przemyslany: ) dziekuje za troske hehe:) wiem,na co się pisze i licze sie ze wszytkim.pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje
byli to nie czas przeszly, tlyko tryb warunkowy - w polaczeniu z 'gdyby'
'gdy inni nie byli' - tutaj mamy typowy czas przeszly

po angielsku trzeba uzyc are

co do komentarza - chodzi o to, ze bedziesz miala trwala pamiatke. Bardzo trwala. Nie rozumiem tego, ale doceniam, ze nie objechalas mnie za taka krytyke, bo wczesniej juz mielismy takie przypadki na tym forum.
No rozumiem,dziękuje za odpowiedź.

Nie odebralam tego jako krytykę,a posiadanie własnego zdania,a takie ma każdy z osobna więc póki nie jest ono dla mnie obraźliwe-szanuje je.Kazdy ma odmienny stosunek do tatuaży-moze popelnie blad mlodosci,jednak na te chwile jestem przekonana,ze chce by to motto towarzyszylo mi przez cale zycie i nie pozwalalo zapomniec o tym priorytecie : ) pozdrawiam
tatuaze wygladaja b. fanie na mlodych osobach - ale pomysl jak kiedys pojdizesz do pracy, bedziesz miala dzieci, no i kiedys zostaniesz babcia...czy ten twoj tatuaz tez wtedy bedzie Ciebie tak zachwycal?.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia