opowiadanie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógł by mi ktoś napisac opowiadanie o tym, że uważam, że lepsze są lekcje z nauczycielem w grupie dlatego, że np. można wymienic się nawzajem wiadomościai i nauczyciel motywuje nas do działanie itp. tak na pół strony A4 PO ANGIELSKU? Prroszę :)) W Was jedyna nadzieja ! :p
dlaczego ktoś mialby poswiecac swoj czas, zebys Ty mogla sobie odpoczac? Tylko frajer.
tak... tylko wiesz, jasobie nie odpoczywam sobie w tym czasie tylko odrabiam też inne lekcje, bo nie chodzę do takigo zwykłego liceum w którym kończe lekcje o 14-15 :/ jeśli nie wiesz to nie pisz najlepiej.
Cytat: szkoladaria
tak... tylko wiesz, jasobie nie odpoczywam sobie w tym czasie tylko odrabiam też inne lekcje, bo nie chodzę do takigo zwykłego liceum w którym kończe lekcje o 14-15 :/ jeśli nie wiesz to nie pisz najlepiej.

Widze jak bardzo jest Ci ciezko w zyciu, o bidum, a inni pracuja zawodowo, (jako nauczyciele i lektorzy) maja meza, (zone) dzieci, psy, koty...ale ty najwiecej jestes zapracowana na swiecie. Wsydzilabys sie pisac takie komentarze.
Nie napisałam, że jestem najbardziej zapracowaną osobą na świecie, więc nie przekręcaj moich słów. A jest ciężko, bo jak wychodze z domu codziennie o 7 to wracam o 18-19, a do tego nauka i inne zajęcia. I skończmy już tą dyskusje, bo jest bez sensu !
Cytat: szkoladaria
tak... tylko wiesz, jasobie nie odpoczywam sobie w tym czasie tylko odrabiam też inne lekcje, bo nie chodzę do takigo zwykłego liceum w którym kończe lekcje o 14-15 :/ jeśli nie wiesz to nie pisz najlepiej.

To nie odrób innych lekcji. Proste.
Niestety, dopóki nie napiszesz tego opowiadania sama, będzies zuważana za osobę, która chce się wysługiwac innymi.
Może ktoś by mógł przetłumaczyc... Uważam, że lepsze są lekcje z nauczycielem, w grupie. Myślę tak ponieważ w grupie możemy np. zdobyc wiele ciekawych i cennych informacji, od innych osób, można poprosic kogoś o pomoc kiedy czegoś się nie rozumie. W grupie pracujemy wszyscy razem, więc każdy wnośi coś od siebie i uczymy się wspólpracy. Myślę również, że lepsze są lekcje z nauczycielem, ponieważ może on motywowac nas do pracy. Czesto bywa tak, że chcielibyśmy rozmawiac o czymś innym. Czasami też może sprawic, że lekcje będa ciekawsze. Ucząc się z nauczycielem możemy byc pewni, że wszystko dokładnie nam wytłumaczy.
Nie trac czasu. Przetłumacz sama, a ktoś sprawdzi.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków