E-mail po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Proszę o pomoc , muszę napisać e-mail po angielsku .
Sprawa wyglÄ…da tak
Po przeczytaniu ulotki szkoły mam napisać do niej w którym pisze że chciała bym do niej dołączyć . Musi być powód , dlaczego coś o sobie jednym słowem krótko i na temat , z resztą w na pewno wiecie o co chodzi ;] . Bardzo proszę o pomoc ponieważ jutro piesze z tego kartkówkę a potrzebuje pozytywnej oceny .
Pozdrawiam i dziękuje za zaangażowanie
nikt się nie zaangażuje
Cytat: Bednar87
nikt się nie zaangażuje

aha bo ty jesteś przedstawicielem całego forum?
Sprawdź lepiej definicje słowa kultura .
ty sprawdź definicję "śmierdzący leń"

tracisz czas, który mogłabyś wykorzystać na pisanie.
Nie wiesz w jakiej jestem sytuacji więc nie wypowiadaj się na mój temat .
Co mam pisać , skoro nigdy nie miałam styczności z językiem angielskim ?
To tak jak bym ci kazała przedstawić się po Mongolsku ciekawe czy byłbyś takim cwaniaczkiem ?
Nie dość że nie ma kultury to za grosz nie ma rozumu .
Jak nigdy nie miałaś styczności z angielskim, to czemu piszesz z niego kartkówkę? Tsk tsk, ktoś tu chyba kłamie. Do roboty.
edytowany przez pakk: 21 lis 2011
to pierwszy dwa miesiące w szkole z tym językiem . Nic z tego nie rozumiem całe życie uczyłam się francuskiego . A na lekcji kiedy przerabialiśmy ten własnie e-mail byłam chora.
Oczywiście nikt mi nie musi mi wierzyć a ja się nie muszę się przed nikim tłumaczyć .
Myślałam że w dziale '' Pomoc językowa'' ktoś będzie mi wstanie pomóc a nie prowadzić śledztwo na temat mej wiarygodności .
To sprawdź znaczenie słowa 'pomoc' i porównaj ze znaczeniem 'zrobienie czegoś za kogoś innego'

Jeżeli napiszesz sama, to ktoś sprawdzi, wytłumaczy błędy itp. - ale dlaczego ktoś miałby odrobić pracę za Ciebie? Nie masz znajomych w klasie, którzy są chętni to zrobić, żebyś nie musiała się męczyć?
Jesteście żałośni , tak naprawdę wale potrzebuję żadnej pomocy bo angielski znam bardzo dobrze .
Chciałam tylko sprawdzić czy te forum jest warte tego żebym się na nim udzielała.
A z tej pracy mam 5 . zrobiłam ją tak :

Dear Sir
i'm a nineteen-year-old student form poland .
I am interested in doing a pre-intermediate course at your school. I hope you can answer some questions for me.

Fristly , could you me when your summer course starts ?
I'd also like to know how many hours of classes there are each week and how many students there are ina class.

Finaly, could you tel me how much the course costs ?

I hope to hear from you soon

Regards


narazie dzieci neo
Nie, to forum nie jest Ciebie warte.
Jesteśmy żałośni lol
Chciałam tylko sprawdzić czy te forum jest warte tego żebym się na nim udzielała. LOL
A z tej pracy mam 5 (chyba za piekne oczy):

Dear Sir
i'm (orto) a nineteen-year-old student form (orto) poland (orto).
I am interested in doing [attending?] a pre-intermediate course at your school. I hope you can answer some questions for me.

Fristly , could you [brakuje tu slowo] me when your summer course starts ?
I'd also like to know how many hours of classes there are each week and how many students there are ina class.

Finaly (orto), could you tel (orto) me how much the course costs ?

I hope to hear from you soon

Regards

przeoczylam "fristly"
soccer mom here more and more often, good, good, good :) Wait till you're an empty nester.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa