Potrzebuję pomocy w sprawdzaniu błędów i ich poprawianiu...

Temat przeniesiony do archwium.
Chodże do 2 klasy gimnazjum więc mój poziom angielskiego jest taki sobie. Trafiłam do grupy zaawanasowanej ( nie wiem jakim cudem) i teraz musze powoli nadrabiac wszytskie zaległości,gdyż moja kalsa jedną ksiązke pomijała i wgl to skomplikowana historia.
Wracajac do tematu. Chciałam prosić o pomoc w sprawdzaniu błędów. Prace staram sie pisać sama i zależy mi na dobrej ocenie z nich. Teraz mam list do napisania na temat przyjazdu kuzynki na wakacje. Umieśćić tam mam plany na ten czas,zapytac co chciałaby robić itd. Mam już rozpoczete tylko nie mam pomysł na zakończenie itd oraz nie jestm pewna co do gramatyki i stylistyki. Pomozecie mi?
żeby było gdzie te błedy sprawdzić.:)
gdzie ten list?
Oto ten list:
Miejscowość data
Dear Karolina,
Thanks a lot for you last letter.
How are you? I'm waiting forward to your visit on 20st July.
I have many ideas. We will go swimming,play volleyball,go to the shoping,of course if tou want.
Is there anything special you'd like to do?

I dalej nie miałam pomysł na zakończnie....
Cytat: Toksyna97
Oto ten list:
Miejscowość data
Dear Karolina,
Thanks a lot for you=Ty last letter.
How are you? I'm waiting<-no patrz, zły czasownik forward to your visit on 20st July.
I have many ideas. We will<NAPISALBYM 'MOZEMY' go swimming,play volleyball,go to the shoPping=POJDZIEMY DO ZAKUPY - POMYLILAS DWA WYRAZENIA,of course if tou want.
Is there anything special you'd like to do?

I dalej nie miałam pomysł na zakończnie....
NIE MOGE SIE DOCZEKAC AZ CIE ZOBACZE
Cytat: mg
Cytat: Toksyna97
Oto ten list:
Miejscowość data
Dear Karolina,
Thanks a lot for you=Ty last letter.
How are you? I'm waiting<-no patrz, zły czasownik forward to your visit on 20st July.
I have many ideas. We will<NAPISALBYM 'MOZEMY' go swimming,play volleyball,go to the shoPping=POJDZIEMY DO ZAKUPY - POMYLILAS DWA WYRAZENIA,of course if tou want.
Is there anything special you'd like to do?

I dalej nie miałam pomysł na zakończnie....
NIE MOGE SIE DOCZEKAC AZ CIE ZOBACZE

Dzięki ;]]