Czy jest poprawnie napisane?

Temat przeniesiony do archwium.
Oto wypowiedź, którą miałam do przetłumaczenia. Jeżeli są błędy prosze o poprawienie ich. :)

Wczoraj wróciłam z obozu. Było bardzo fajnie, ale do pewnego czasu. Kiedy wróciliśmy z jeziora, w domku, w kórym mieszkaliśmy była śliska podłoga. Chciałam ją wytrzeć i kiedy schyliłam się by to zrobić, poślizgnęłam się. Od razu zawołałam po pomoc Nauczycielka, która przybiegła, stwierdziła, że noga może być złamana albo skręcona. Pojechałyśmy do szpitala Tam bo zbadaniu mnie, stwierdzili, że noga jest złamana i będę musiała chodzić w gipsie. Okropnie mnie bolało, ale teraz czuję się już dobrze. Najgorsze mam za sobą.

Yesterday I returned from the camp. It was very nice, but for some time. When we came back from the lake, in a house where we lived was a slippery floor. I wanted to wipe it and when I bent down to do it, slipped. He immediately called out for help. Teacher who ran, said that the leg may be broken or twisted. We went to the hospital. There he examined me, found that the leg is broken and I had to walk in a cast. I was very hurt, but now I feel all right. I have the worst behind.
to jest z google translate.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa