Mógłby ktoś mi sprawdzić?

Temat przeniesiony do archwium.
My day off

Every single day is like a holiday for me. Then I can relax, enjoy peace of mind and the fact that time passes more slowly. Once a week I allow myself for the day when I can sleep longer. Usually when I wake up at 10, often up to 12 I lie in bed, I never eat breakfast. Every day for breakfast I drink two coffees. The day off did not do anything special. I often meet up with friends, go for a walk or to a club, then rarely bored. My passion is photography so usually I go with friends out of town and take photos there. We take with us the dogs that run around and enjoy each other's company. Following the walk always go for a pizza and go back to their homes. At home, I try to open the books and revise the school. Always in the evening I'm going to have for dinner, often when I tell her how was my day and talk about everything. I'm going home at 22, go out with the dog for a half hour walk back to the house. Turn on your computer and surf the Internet. It usually takes me half an hour, then I'm going to bathe. I like long baths because it often takes me more than an hour. Sometimes I manage to go to bed until after midnight. Then turn on the TV, I sit at the computer and wait until I start to be sleepy. Sometimes I can not sleep then do not waste any time to open the books to English and try to learn something. Usually I fall asleep with the thought that I've learned a lot, but often I wake up and I know that I know nothing.

Mój wolny dzień

Każdy wolny dzień jest dla mnie jak święto. Mogę wtedy odpocząć ,cieszę się spokojem i tym, że czas płynie dużo wolniej. Raz w tygodniu pozwalam sobie na dzień, kiedy mogę spać dłużej. Zwykle wtedy budzę się o godzinie 10, często do 12 leżę w łóżku , nigdy nie jem śniadania. Każdego dnia na śniadanie piję dwie kawy. W wolnym dniu nie robię nic szczególnego. Często spotykam się ze znajomymi, idziemy na spacer lub do jakiegoś klubu , rzadko się wtedy nudzę. Moją pasją jest fotografia więc zwykle wyjeżdżam ze znajomymi za miasto i tam robimy zdjęcia. Zabieramy ze sobą psy ,które biegają i cieszą się swoim towarzystwem .Po takim spacerze zawsze idziemy na pizzę i wracamy do domów. W domu otwieram zeszyty i próbuję powtarzać materiał ze szkoły. Zawsze wieczorem idę do mamy na kolację, często wtedy opowiadam jej jak minął mi dzień i rozmawiamy o wszystkim. Wracam do domu o godzinie 22,wychodzę z psem o półgodzinnym spacerze wracam do domu. Włączam komputer i przeglądam strony internetowe. Zwykle zajmuje mi to pół godziny, później idę się kąpać. Lubię długie kąpiele dlatego często zajmuje mi to więcej niż godzinę. Czasami udaje mi się położyć do łóżka dopiero po północy. Włączam wtedy telewizor, siedzę przy komputerze i czekam aż zacznę być śpiąca. Czasami nie mogę zasnąć wtedy żeby nie marnować czasu otwieram książki do angielskiego i próbuję coś się nauczyć. Zwykle zasypiam z myślą, że dużo się nauczyłam ,ale często budzę się i wiem ,że nic nie wiem.
jak dla mnie tam nie ma żadnych błędów, możesz spokojnie oddać nauczycielowi. 5 lub 4 na pewno dostanie:)

PS. Google translator zawsze dobrze przetłumaczy:):P

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa