poprawność

Temat przeniesiony do archwium.
czy pytanie to jest poprawne??
what are the main factors that influence on it that more and more people speak English?
Nie, to pytanie nie jest poprawne.
to byl moj maly zart. :-)
What are the main factors that influence 'on' (calkowicie tego nie rozumiem) 'it' (do czego to sie odnosisi) that more and more people speak English?
W tym zdaniu jest cos nie tak....ono jest za bardzo po polsku....influencing more and more people to speak English?
aha. dzięki:)
a może tak
what are the main factors that influence on it that more and more people speak English? ta podkreslona część jest zła. tak?
powiem, że nawet był dość śmieszny po tym, jak przeczytałem, że był to żart. :)
on it- miało się odnosić do zjawiska zachodzącego, jakim jest znajomość angielskiego.
zdanie po polsku brzmi
jakie są głowne czynniki wpływające na to, że coraz więcej ludzi mówi po angielsku

What are the main factors influencing more and more people to speak English? tak??
edytowany przez ethan123: 07 mar 2013
no i Ci juz napisalam, kochanie, ze za bardzo myslisz po polsku. Jezyk ang, jest calkowicie inny, i nie mozesz to tak tlumaczyc. A odpowiedz jak ma byc podalam.

A co do zartu - Jak ktos mnie sie pyta na ulicy: 'Ma pani czas' (myslac, ze podam mu godzine na zegarku) to ja odpowiadam, 'Nie, teraz nie, ale moze za godzinke to tak'......

Cytat:
A co do zartu - Jak ktos mnie sie pyta na ulicy: 'Ma pani czas' (myslac, ze podam mu godzine na zegarku) to ja odpowiadam, 'Nie, teraz nie, ale moze za godzinke to tak

hah ciekawe, jaka jest wtedy mina pytającego:)


co do zadania:
What are the main factors influencing more and more people to speak English? tak??
a jak myslisz?
raczej poprawne, choć już sam dziś nie wiem nic...
Moze learn zamiast speak. Najpierw trzeba sie nauczyc /chyba/.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia