Praca w angli zalatwiona przez job4u

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Witam

Wczoraj wieczorem wysłałem CV w sprawie pracy jak elektryk samochodowy w WORCESTER k.BIRMINGHAM i mam pytanie. Czy wyjeżdżał ktoś już za pośrednictwem tej firmy? Treść ogłoszenia wygląda następująco;
Poszukujemy elektrykow i pomocnikow elektrykow samochodowych do pracy w Angli. Wymagany j.angielski komunikatywny. Stawka 9.50 funta/h,oraz14.25funta/h nadgodziny.Legalne zatrudnienie na umowe o prace,urlop platny,pakiet socjalny;ubezpieczenie,składki emerytalne.Minimum 40h/tyg,dla zainteresowanych osob możliwość zakwaterowania.Praca od zaraz!!! Tel.[tel][email] Pani z ktora mailowalem ma na imie Anna Woźniak

Prosze o szybka odpowiedz. Czy ktoś miał już kontakt z tą pania bo jak wiadomo boje sie jechac zeby mialo sie okazac ze strace cale oszczednosci na wycieczke do angli
a byles na www.oszukany.pl zeby zobaczyc co o nich mowia?
Cos mi to pachnie glupota. Urlop platny, skladki emerytalne, paket socialny - to musi byc, tak, ze oni oglaszaja sie czyms, co jest oczywiste.
Wpisz caly numer telefony w google, to dokladnie dowiesz sie gdzie oni sie oglaszaja i jakie nazwy uzywaja. Mysle, ze ten nr. to komorka. Ciekawi mnie tez, dlaczego oglaszaja sie w gazetach, tak jakby w UK nie bylo multum ludzi ktorzy by byli zainteresowani ta praca.
Wpisz tez jobs4u.com na google - zobaczysz.
Właśnie przewertowałem google i nie mogę na nic trafić. Miałem nadzieje ze ktoś z forum wyjechał za ich pośrednictwem i nie został oszukany:) Szukam dalej ale jeśli macie jakieś informacje to piszcie!
powsky wiesz może coś? Ja też do nich pisałem
Nic nie wiem. Nie mam za bardzo środków zeby do nich dzwonic a po kontakcie mailowym pani mowila ze oddzwonia i nie chce udzielic zadnej informacji na temat firmy
To cała moja rozmowa z Pania Ania;
A;
Dziekujemy za zainteresowanie sie nasza oferta pracy jako elektryk,pomocnik elektryka samochodowego na terenie Aglii.
Prosimy o odpowiedz na poniższe pytania.
*Czy posiadasz doswiadczenie jako elektryk samochodowy
*czy znasz j.angielski w stopniu komunikatywnym?
*czy masz NIN?[National Insurance Number]
Jeżeli spełniasz wszystkie te warunki wyslij imie,nazwisko i numer tel.ODDZWONIMY.
Dla zainteresowanych osob mozliwosc zakwaterowania.
Kontakt z nami tel.[tel][email] lub [email]
P;
Nie posiadam udokumentowanego doświadczenia jako elektryk samochodowy ale ukończyłem szkołę w kierunku technik elektronik. Znam jezyk angielski w dobrym/bardzo dobrym stopniu. Nie posiadam numeru NIN.
A;
JEZELI NIE POSIADASZ NIN-u,MUSIALBYS BYC DO KONCA TEGO TYGODNIA,ZEBY WYROBIC NIN

P;Czyli ma się rozumieć ze jeśli przyjechał bym do Anglii do końca tygodnia miał bym zagwarantowaną pracę?

A;
Tak
P:
Jeśli to nie wielki problem mogę zapytać gdzie dokładnie mam przyjechać. Jakie to miasto i co z ewentualnym zakwaterowaniem? I jak wygląda to na miejscu?

A;
WORCESTER k.BIRMINGHAM,DOMY POKOJE 1-2 OSOBOWE,260 FUNTOW ZA MIESIAC Z GORY,PO OKRESIE TEGO MIESIACA 65 NA TYDZIEN
P;
Przepraszam że zadaje dużo pytań ale chce wiedzieć jak najwięcej przed ewentualnym wyjazdem. Kiedy zaczął bym ewentualna prace, jak wygląda kwestia wynagrodzenia i czy mógł bym prosić o jakieś informacje na temat firmy job4u?
A;
jak otrzymasz NIN,9.50 i 14.25 nadgodziny
P;
A można się dowiedzieć coś więcej na temat waszej firmy? I jak to będzie po przyjeździe do UK. Jak trafić do przyszłego miejsca zamieszkania?
A;
Najlepiej zadzwoń


żadnych konkretów, tylko lanie wody. Też jestem elektronikiem;)
:) O widzisz :) I właśnie dlatego ze leje wodę mam obawy co do tej oferty
A do Ciebie pisali coś albo dzwonili?
praktycznie kopiuj, wklej Twojej rozmowy
Aha czyli nic. I jak decydujesz sie?
Powiem ci tak,agencja jest dosc znana ,pytanie tylko czy ta klijentka naprawde pracuje w tej agencji?.Piszesz ze znasz angielski wiec zadzwon bezposrednio do agencji i zapytaj
Panowie, decydujecie się na tą ofertę. Ja również pisałem z Pania Magdą, bardzo mało szczegołow, nic nie wiadomo ja temat pracodawcy, praca niby załatwiana przez Agencje FIRST, co druga agencja ma to w nazwie. Nie wiadomo na jak długo praca, firma wydaje się mało rzetelna.
Panowie wybieracie się na ten kontrakt?
Witam, i ja mam własnie to samo pytanie co do tego pracodawcy.
No wiec powiem krótko. Prawdopodobnie to wielkie oszustwo. Dostaje dużo prywatnych wiadomości w związku z otworzeniem tego tematu. Ja sam tylko mailowo kontaktowałem się z niby Anna W.. Dużo osób dzwoniło pod ten numer i albo nie dowiedzieli sie nic więcej albo dostali nr. do przyszłego pracodawcy. Oczywiście dzwoniąc do przyszłego szefa dowiadujemy sie ze nie potrzebuje nikogo do pracy i ne zamieszczał ogłoszenia w prasie i internecie. Tak wiec chyba szkoda czasu i nadziei Panowie.
Panowie, dostałem od Pani Magdy że zatrudnia agencja First personal i zasłania się tym że agencja nie udziela im więcej informacji. Wchodziłem na stronę agencji i nie znalazłem interesującej nas oferty pracy. Wysłałem do nich treść ogłoszenia o pracę z zapytaniem czy owa nie jest oszustwem, zobaczymy czy odpiszą. pozdrawiam
Czyli oszustwo? Co dziwne ja rozmawiałem z mężczyzną a nie panią A. Proponował mi przyjechać czym prędzej żeby załatwić NIN. Wielka szkoda oferta była ciekawa.
Aha...Bat no to poczekamy.
Jak pytałem o pracodawcę także nie otrzymałej żadnej odpowiedzi, tłumaczyła to tym że agencja trzyma to w tajemnicy. Wydaję mi się że babka chciałaby zgarnąć kase za mieszkanie i się ulotnić
Tylko ciekawi mnie na czym by mnie chciał oszukać jeżeli zakwaterowanie sam bym załatwił.
Pierwszy raz mówiąc szczerze chce jechać do Eng. i nie myślałem że aż tylu oszustów jest na rynku...:(
Moim skromnym zdaniem powinny być bardziej otwarci na ludzi, każdy patrzy jak Ciebie tylko przekręcić.Jak ktoś ma jakieś pojęcie o budowlance to moge podeslac ciekawą oferte pracy. Pracodawca jest napewno rzetelny bo oferta przez Wojewódzki Urząd Pracy
Porządna firma potrafi kontrakt meilowo przesłać, nie musisz nic podpisywać na kolanie. Obecnie pracuje w jednej firmie krzak w Norwegi wiec doskonale wiem jak jest a ze wzgledu na brak ciaglaosci zlecen musze szukac czegos bardziej stabilnego
Wracając do tematu wiesz gdzie miałbyś przyjechać, bo nawet tego się nie dowiedziałem.
No własnie dowiedziałem się tylko tyle samolot i lotnisko w Londynie albo Bir... . 0 konkretu, nie wiem czy dzwonić i wypytywać się jeszcze , tylę że po tym co tu przeczytałem, rodzi się pytanie czy warto.
Panowie a znacie jakichś sprawdzonych pracodawców np. w Niemczech na produkcji itp..?
Gdybym znał sam już dawno bym tam był. Ciężko się gdzieś wkręcić bo i u nas i u nich dużo bezrobotnych. A co do wyjazdu jeśli masz trochę grosza odłożone możesz spróbować jechać i dać nam znać czy to oszustwo:) A tak na poważnie to najgorzej spotkać polaka na obczyźnie(nie zawsze zdarzają się wyjątki)
Bat85 co to za oferta?;)
Ja tez dołączam sie do pytanie :) Co to za oferta Bat85
?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie