past perfect po would?

Temat przeniesiony do archwium.
Would he have any right to go ahead anyway just because he'd already whipped out his little needle?
Czy w tym zdaniu he'd jest skrótem od he had? Jeśli tak to czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego jest had zamiast have, i ewentualnie może mi powiedzieć gdzie mogę o tym poczytać, bo nie udało mi się nic znaleść.
ale cos takiego jak ...'.he have' jest niegramatyczne.
Mój bła powinno być has ale chodzi o present perfect a nie konkretnie o have
jezeli zdanie w calosci odnosi sie do przeszlosci, to nic dziwnego, ze pojawia sie tam past perfect na oznaczenie czynnosci wczesniejszej od omentu odniesienia.

brak kontekstu
Would he have any right to go ahead...
ta czesc zdania ma swoje odniesienie rowniez do obecnej sytuacji, stad uzycie mieszanego conditionala
gdyby mowa byla o jakims prawie, ktore juz nie obowiazuje, lub nie obowiazywalo w jakims okresie w przeszlosci, to nalezaloby zastosowac tzw. 3rd conditional
oops, to raczej nie w tym przypadku - tutaj nie ma kondycjonala :/
to jest albo:
- would jako future in the past w opowiadaniu o przeszlosci
- had jako następstwo czasow/mowa zależna w zdaniu w II cond.
tak, to wyglada na ktores z tych
W kontekście to odności się do przyszłości. Zdanie jest z serialu więc być może nie wszystko jest tak jak być powinno.
a widzisz - doszla 3 opcja - jest tu rowniez mowa o hipotetycznej przyszlosci, cos, co jest realne aczkolwiek malo prawdopodobne, badz nie przewidujemy, aby cos sie mialo wydarzyc, lub ze ktos mialby zamiar cos zrobic
hej, to nie jest trzecia opcja
to jest nastepstwo czasow w II cond. - a konkretnie w zdaniu, ktore nie jest typowym elementem zdania warunkowego
a no chyba ze - czyli tak, jak podalem wyzej, bez wspominania tej 3 opcji oczywiscie
Temat przeniesiony do archwium.