Pomoc w zadaniach z angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, mam prośbę, czy pomógł by mi ktoś rozwiązać zadania z angielskiego? Zrobiłam wszystkie co umiałam ale z resztą sobie nie poradzę, bardzo prosze o pomoc.

I. Grammar - passive forms
1. They make it in Europe. ...............................
2. Shakespeare wrote this play. .............................
3. They have not made the decision yet. ...............................
4. They are servicing my car. ........................
5. somebody was following us. ...................
6. It is invisible. ................
7. They sent me an invitation. .......................
8. G. Bell invented the telephone. .....................
9. They manufacture Nokia mobiles in Finland.........................

II. Grammar

1. ......................................? To prepare her kit before the briefing.
2. ........................................? It belongs to me,
3. .......................................? It stands for Poland.

III. Active or passive?

1. Someone..............(break) into our house last night. Some jewellery and a laptop ............(take) but luckily no damage ............. (do).
2. I .....................(interview) by a handsome police officer. He .............. ( find) some fingerprints and the burglar ................. ( identify).
3. I saw an accident last night. Somebody ............. ( call) an ambulance but nobody .............(injure) so the ambulance ............. (not, need).
trudno pomoc, jezeli sama nic nie wpisalas.
zdania np. w pierwszym cwiczeniu sa bardzo proste. Przypomnij sobie regulki i podaj wlasne propozycje.
Jakbym wiedziała to bym zrobiła.
Mowie jeszcze raz: te zdania sa bardzo proste. Zajrzyj do regulek.
Dla kogoś kto umie angielski a nie dla kogoś kto go wgl nie ogarnia. ok dziękuje ZA POMOC... :D
jezeli zrobilas jakies zadania, powinnas sobie poradzic z tymi, ale nie chcesz nawet probowac.
Ja cię nie prosiłam o rade tylko o pomoc. Bo myslalam ze na tym portalu własnie o to chodzi, ale widać się myliłam :)
Niestety nie rozumiesz, co to znaczy 'pomoc'.
Temat przeniesiony do archwium.