co to znaczy?

Temat przeniesiony do archwium.
31-55 z 55
| następna
go away already
wyjdź z mojego posta najlepiej.
jak go nadales to juz nie jest twoj post, ale juz mnie tu nie ma
nadać to można list.
najwyższy czas.
ty troche trolowaty jestes jednak zauwazylem, nie wiedzialem, spojrz na swoje wczesnieszhe posty jak piszesz
rozumiem skad taka twoja zazdrosc do tych co rozumieja wiecej ale to ci przejdzie z czasem, juz uciekam zeby cie nie zloscic
edytowany przez savagerhino: 21 cze 2013
ty człowieku lepiej najpierw spójrz na swoje, zamiast wskazywać na inne Jacku of all trades.
dzięki ale nie narzekam na mój poziom angielskiego, wystarczy mi opinia rodowitch użytkowników tego języka.
już miało cię nie być, rzeczywiście.
zapomniełem dodać, że jestem spokojny, zero złych emocji ;)
i jak piszesz na polskim forum to używaj polskich znaków.
jakbym wiedział więcej to nie musiałbym tworzyć tu postów, to chyba rzecz jasna.
tak mialo mnie nie byc ale jeszcze jestem, jak jestes spokojny to sie ciesze, nie jest moim zamiarem zebys byl 'niespokojny'

>>dzięki ale nie narzekam na mój poziom angielskiego, wystarczy mi opinia rodowitch użytkowników tego języka.

tak to widac, szczegolnie po glownym pytaniu w tym watku, tu nawet nie trzeba slyszec tylko widziec co jest napisane ale to nie moja sprawa. Jak masz taka opinie to sie ciesz, rodowici uzytkownicy zawsze staraja sie dawac taka opinie
edytowany przez savagerhino: 21 cze 2013
Cytat: xpabloxx1
i jak piszesz na polskim forum to używaj polskich znaków.


wszyscy musza od teraz uzywac poslkich znakow, slyszeliscie?
Cytat: savagerhino
tak mialo mnie nie byc ale jeszcze jestem, jak jestes spokojny to sie ciesze, nie jest moim zamiarem zebys byl 'niespokojny'

>>dzięki ale nie narzekam na mój poziom angielskiego, wystarczy mi opinia rodowitch użytkowników tego języka.

tak to widac, szczegolnie po glownym pytaniu w tym watku, tu nawet nie trzeba slyszec tylko widziec co jest napisane ale to nie moja sprawa. Jak masz taka opinie to sie ciesz, rodowici uzytkownicy zawsze staraja sie dawac taka opinie

wiesz nie pozjadałem wszystkich rozumów więc nie muszę wszystkiego wiedzieć, jak na swój wiek to i tak wiem za dużo.
tak się składa, że byłem tak oceniany nie przez zwykłych ludzi na ulicy tylko w środowisku gdzie aby się gdzieś dostać trzeba przez co przejść, ja nie musiałem przechodzić bo skromnir mówiąc byłem całkiem dobry.
Cytat: savagerhino
Cytat: xpabloxx1
i jak piszesz na polskim forum to używaj polskich znaków.


wszyscy musza od teraz uzywac poslkich znakow, slyszeliscie?

ja nie pisałem, że wszyscy. końcówki 'aj', 'esz' odnoszą się do liczby pojedyńczej, druga osoba dokładnie. masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem. ubolewam nad tym.
edytowany przez xpabloxx1: 21 cze 2013
to wszystko rozumiem , ale zdajesz sprawe z calkowitej niegramatycznosci tego zdania w pytaniu?
Jesli nie 'narzekasz' na swoj angielski ale nie byles pewny czy tak sie mowi to znaczy ze rodowici uzytkownicy byli dla ciebie 'niezwykle mili' w swojej opinii
ale mozesz nadal sie cieszyc ta 'opinia' jak chcesz, twoja sprawa

>>masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem. ubolewam nad tym.

bardzo sie mylisz
edytowany przez savagerhino: 21 cze 2013
Where're y'at, mates? The thread started with some explanatory info and made into an extraneous heated exchange which doesn't drag the current issue whatsoever, does it? I'll be glad when this is over and done with.

a ty zdajesz sobie sprawy ile błędów fleksyjnych i składniowych robisz?
mój wiek mi to wybacza.
tak cieszą się bardzo opiniami, które dostaję będąc za granicą.
w jakim jezyku, w angieslkim? Nie mysle ze tak bardzo duzo ich jest
w jezyku polskim mie sie to zdarza czesto, jak wielu innym na tym forum, nie bede wymienial, tez ich znasz
edytowany przez savagerhino: 21 cze 2013
przede wszytkim w polskim, a w ang to nie obchodzi mnie.
Cytat: xpabloxx1
przede wszytkim w polskim, a w ang to nie obchodzi mnie.

wiadomo o co chodzi, nie bylbys w stanie wylapac ich w jezyku angielskim ale i nie musisz, nikt nie musi jak nie chce, raczej ci sie nie przyda i tak ten angielski
edytowany przez savagerhino: 21 cze 2013
Cytat: savagerhino
Cytat: xpabloxx1
przede wszytkim w polskim, a w ang to nie obchodzi mnie.

wiadomo o co chodzi

hmm, niby w polskim a jakby w obcym...
Cytat: savagerhino
Cytat: xpabloxx1
przede wszytkim w polskim, a w ang to nie obchodzi mnie.

nie bylbys w stanie wylapac ich w jezyku angielskim ale i nie musisz, nikt nie musi jak nie chce, raczej ci sie nie przyda i tak ten angielski

oczywiście, że nie zakrzątałbym sobie nimi głowy, po co niby. twoje pismo/zachowanie=twoja kultura.
edytowany przez xpabloxx1: 21 cze 2013
bo to jest skrot myslowy, ze 'wiadomo' ze nie rozumiesz jezyka angielskiego ( i to nie jest cos zlego) ale jednak tu jestes na tym forum i mowisz ze nie masz problemu z tym jezykiem bo masz 'opinie'
chyba jednak urazilem twoja dume, bo 'to' ( jezyk angielski) jest akurat tym czego chcialbys sie nauczyc
dziwne masz te skróty myślowe, zreszt a nie tylko.
nie mówiłem, że nie mam problemów z językiem, nie wiem skąd ty to bierzesz, odpocznij lepiej trochę bo się chyba przemęczyłeś.
powtarzam, że nie zjadłem wszystkich rozumów i nie muszę wiedzieć wszystkiego, jeszcze za wcześnie. cały czas się dowiaduję nowych rzeczy, m.in. korzystając z tego forum.
a dlaczego nie miałbym miec odbrej opinii, czy wymagane jest żebym każde słowo usłyszał, albo znał wszystkie słowa? naprawdę masz dziwny tok rozumowania.
tym zasobem, którym się posługuję daję sobie radę.
bardziej zależy mi na innych językach, angielski po drodze.

jasne, jasne, powodzenia w 'lapaniu' angielskiego po dordze
dzięki, rewelacyjnie mi to idzie.
Temat przeniesiony do archwium.
31-55 z 55
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie