pisze listy po angielsku ;-)

Temat przeniesiony do archwium.
jak napisać "szkoda ze Cie tu nie ma ze mną" po angielsku?? nie wiem jak to poprawnie napisać ;-( prosze o pomoc....
Wish you were here with me
Mam prośbę czy mogłabyś/mógłbyś napisać mi list z wakacji po angielsku w czasie past simple??Proszę to dla mnie ważne.Jeśli możesz to napisz do niedzieli
ej prosze napiszcie mi list z wakacji i zeby tam było ile czasu jestem, z kim jestem, i gdzie jestem, jaka jest pogoda , rnw drgim wersie mam być opis miejsca. co już zwiedziłam .rna trzecie ma być co zamierzam jesszcze zwiedzić rna zakonczenie mam prosze mam bardzo mało czasu
I co jeszcze? Listem poleconym do nauczyciela wyslac?

Jak brakuje czasu, to trzeba pomyslec nad lepsza organizacja swojego czasu.
Posegreguj to sobie w kolejne akapity jak chcesz.


Droga Kasiu,

Piszę do Ciebie z pięknej Italii, w której jestem już drugi tydzień. (...)

Jestem tu z mężem i parą przyjaciół. Po drodze do Włoch zwiedziliśmy Wiedeń, w którym byliśmy na praterze i w Safari Park. Zatrzymaliśmy się również na jeden dzień w Wenecji aby popływać gondolą i kupić pamiątki, a od kiedy dotarliśmy do Rimini, codziennie opalamy się, pływamy i chodzimy na zakupy. Pierwszego dnia nie wiedzieliśmy czym jest siesta i musieliśmy czekać pod marketem godzinę aż znowu go otworzą.

Pogoda jest cudowna, w ogóle nie pada a na niebie nie widać ani chmurki. Nie byliśmy jeszcze tylko w San Marino, ale słyszeliśmy, że jest tam przepięknie. Widzieliśmy już zdjęcia znajomych, którzy opowiadali jakich dobrych likierów tam próbowali. Prawdopodobnie pojedziemy tam jutro, bo dzisiaj w campingu jest ciekawy show.

To tyle na razie. Kupiłam Ci prezent, który na pewno Ci się spodoba. Pozdrów rodzinkę.

XX
prosze o pomoc w napisaniu listu o takiej tresci:
w czasopismie dla osob uczacych sie angielskiego ukazal sie artykol w ktorym autor bardzo krytycznie wypowiedzil sie na temat wspolczesnej muzyki mlodzierzowej. redakcja zacheciela czytelnikow do wziecia udzialu w dyskusji na ten temat. napisz list do redakcji tego czasopisma:
* okresl cel listu i napisz jakie uczucia wywolala w tobie lektura tego artykulu
* powiedz dlaczego muzyka jest wazna dla mlodego pokolenia i co pomaga wyrazic
*napisz jaka muzyke lubisz i dlaczego
*zachec innych czytelnikow do wziecia udzialu w dyskusji i wyraz nadzieja ze wielu mlodych ludzi zgadza sie z toba . pamietaj o zachowaniu odpowiedniej formy listu!!!
Majenka mam napisac taki sam list. Jesli masz go napisanego to prosze przeslij. z gory dzieki bardzo. [gg]
w czasopismie dla osob uczacych sie angielskiego ukazal sie artykol w ktorym autor bardzo krytycznie wypowiedzil sie na temat wspolczesnej muzyki mlodzierzowej. redakcja zacheciela czytelnikow do wziecia udzialu w dyskusji na ten temat. napisz list do redakcji tego czasopisma:
* okresl cel listu i napisz jakie uczucia wywolala w tobie lektura tego artykulu
* powiedz dlaczego muzyka jest wazna dla mlodego pokolenia i co pomaga wyrazic
*napisz jaka muzyke lubisz i dlaczego
*zachec innych czytelnikow do wziecia udzialu w dyskusji i wyraz nadzieja ze wielu mlodych ludzi zgadza sie z toba . pamietaj o zachowaniu odpowiedniej formy listu!!!


Hej, masz może ten list ??
Jak tak to dasz mi go ??
Plsss
Pozdro
prosze o pomoc w napisaniu listu o takiej tresci:
w czasopismie dla osob uczacych sie angielskiego ukazal sie artykol w ktorym autor bardzo krytycznie wypowiedzil sie na temat wspolczesnej muzyki mlodzierzowej. redakcja zacheciela czytelnikow do wziecia udzialu w dyskusji na ten temat. napisz list do redakcji tego czasopisma:
* okresl cel listu i napisz jakie uczucia wywolala w tobie lektura tego artykulu
* powiedz dlaczego muzyka jest wazna dla mlodego pokolenia i co pomaga wyrazic
*napisz jaka muzyke lubisz i dlaczego
*zachec innych czytelnikow do wziecia udzialu w dyskusji i wyraz nadzieja ze wielu mlodych ludzi zgadza sie z toba . pamietaj o zachowaniu odpowiedniej formy listu!!!

Ma ktoś może taki list ??
czy mógłby ktoś napisać mi 15 zdan o wakacjach w czasie past simple na dzis????
prosze;)z angola nie jestem dobra a musze to zrobic;/

z gory dziekuje i pozdrawiam;)
chodzi mi o cos takiego jak dla (zakłopotanej gosc)

bardzo mi to potrzebne ;)
ma ktoś mozer taki list?????????
prośba do was pomozcie;)
Pierwszy tydzien szkoly, a Ty juz sie lenisz. Nie wstyd Ci? Poczytaj sobie watek "poczatek" pod FCE.
eva-
Co Ty? Przeciez pisze, ze nie jest dobra, - i jeszcze do tego mozemy tylko wywnioskowac, ze sama NIC nie chce sie nauczyc. Nie wiem dlaczego my mamy takim osobom pomagac. Zawodowe lenie - jak sie nie wezma za nauke, to zostana takimi do konca zycia.
wow... te wszystkie prośby o napisanie zad. domowego to tak na serio... jestem w szoku.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa