Proszę o przetłumaczenie listu. Mam z tym ogromny problem.

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć , jestem twoją wielką fanką ! Mam na imię Luiza. Od
dawna jesteś dla mnie inspiracją. Cenię cię za to, że dzielisz się z innymi, tym
jak być szczęśliwym i miłym. Nie znam cię osobiście, ale na twoim instagramie
zawsze znajdę dobre słowo i rady. Rzeczywiście pomagają mi one w życiu. Dzięki
tobie znalazłam tą właściwą drogę. Jestem lepszym człowiekiem i mam inną
perspektywę życia. Kiedyś wszystkiego nienawidziłam, ale teraz zdaję sobie
sprawę, że to było złe podejście. Przez ciebie zaczęłam wierzyć w siebie i w
to, że jestem o wiele silniejsza, bo mam moc, aby taką być. Uświadomiłaś mi, jak bardzo mogę być szczęśliwa. Kiedyś byłam nieszczęśliwa, a ty mnie uratowałaś z szarości. Dziękuję.
wklej SAMODZIELNE tlumaczenie, prawdopodobnie ktos je sprawdzi
jak możesz czytać jego "dobre słowa" na instagramie, skoro nie znasz angielskiego
nie okłamuj chłopaka, jeszcze się załamie. (no chyba, że on nie czyta tysięcy wiadomości od fanek, ja bym nie czytał)
Dlaczego wnioskujesz że to jest do chłopaka?;)
sorry, dziewczyne, "uświadomiłaś"
Przepraszam, że to tak wyszło. Nie miałam czasu, aby to przetłumaczyć, więc sądziłam, że znajdę tu pomoc. W nagłówku "MAM Z TYM OGROMNY PROBLEM" chodziło raczej o te bardziej skomplikowane zwroty. Jednak znalazłam trochę czasu i może ktoś mi to sprawdzić ?

Hi, I'm your a huge fan. My name is Luiza. You're an inspiration for me for a long time. I salute you for this that you share with other how to be happy and nice. I don't know you personally, but on you instagram always find a kind words and good advice. Actually help me in the life of. Thanks to you I found the right way. i'm better person and I have a different perspective to life. Once everything I hated, but now I realise that it was the wrong approach. By you I started believing in themselves and in the fact that I'm much stronger. I was miserable, but you, you saved me. Thank you.

PRZEPRASZAM, ALE NAPRAWDĘ JESTEM KULAWĄ NOGĄ Z ANGIELSKIEGO.
your huge fan
you are (zły czas, masz napisać, że był i nadal jest)
inspiration to me
others
on you instagram - na ty instagram
a (zly przeidmek) kind words... dalej translator?
przedimek better person
once everything I hated - zły szyk
By you I started believing in themselves calkowicie źle


Dziękuję, poprawię ;)
Actually help me in the life of. hmm;)
TERAZ JEST DOBRZE ?
Hi, I'm your huge fan. My name is Luiza. You are such an inspiration to me. I salute you for this that you share with others how to be happy and nice. I don't know you personally, but on your instagram you always have kind words and good advice. Thanks to you, I found the right way. I'm much better person and I have a different perspective to live. I hate once everything, but I realise that it was the wrong approach. I started believing in themselves. I was miserable, but you saved me. thank you.
Dlaczego hate w present?
Np,
I used to hate everything but thanks to you, now I realise that it was the wrong approach.
*zauważyłem że masz już wcześniej thanks to you. Żeby się nie powtarzać, daj because of you /np/.
I jak to poprawię to będzie OK ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)
I salute you?
I'm __ much better person
perspective to live?
believing in themselves? czyli w kogo?
I salute you --> nie wiem czemu ale przypomina mi się 'gladiator' z Maximusem. Gramatycznie jednak na pewno jest poprwane to wyrażenie :)


realise --> powinno być w innym czasie
I started believing in themselves --> co to ma znaczyć?
A TO JEST OK ?
Hi, im a huge fan of yours! My name is Luiza. For a long time you were an inspiration for me. I value you for your attitude around people. You showed me how to be happy and nice. I dont know you personally, but on your instagram i always find some good word or advice, which help me in my life. Thanks to you i found the right way. Im better person now and i have a different life perspective. I used to hate everything, but now i realize it was a bad aproach. You helped me believe in myself, so now i know im stronger than i thought. You showed me how much happy i could be. I used to be miserable all the time, but you saved me. Thank you so much :) You r welcome:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa