Praca dyplomowa inżynierska

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Bardzo proszę o sprawdzenie tłumaczenia.

Analiza możliwości wdrożenia zarządzania środowiskowego zgodnego z PN-EN ISO 14001 w firmie xyz

1.
Analysis of the possibility of implementing an environmental management in accordance with PN-EN ISO 14001 at xyz
2.
Possibility analysis of implementing an environmental management in accordance PN-EN ISO 14001 at firmie xyz
Wydaję mi się ze wersja 2 jest bardziej zwięzła i "oficjalna", jednak nie jestem do końca pewny czy poprawna pod względem gramatyki.
Proszę o sprawdzenie
Dziękuje
tufti
1.
Analysis of the possibility of implementing 'an' (wg mnie bez tego 'an' tutaj) environmental management in accordance with PN-EN ISO 14001 at xyz
2.
'Possibility analysis' (to nie jest gramatycznie) (moze 'Possible analysis...ale wtedy reszta zdania nie pasuje) of implementing 'an' (dalej mnie ten przedimek nie pasuje) environmental management in accordance PN-EN ISO 14001 at firmie xyz

3. Possible analysis of implementation of environmental management system in accordance with.......
pierwsza wersja z poprawkami Terri bedzie ok.
moze napisalbym 'an environmental management scheme/system' zamiast samego environmental management
Wybieram wersje 1: Analysis of the possibility of implementing environmental management in accordance with PN-EN ISO 14001
Dziękuję terri

mg,mysłałem o environmental management system, ale to w tłumaczeniu jest system zarządzania środowiskowego więc trochę odbiega od tematyki pracy :) również dziękuję za wpis

Pozdrawiam
tufti
jak mozna wdrozyc zarzadzanie srodowiskowe bez systemu?
aha, teraz troche wiem,
w jez. ang. -slowo 'system' mowi sie na ogolnosc czegos, na calosc. To sie rozni od znaczenia polskiego slowa 'system' - tutaj w napisie musi byc slowo SYSTEM, bo inaczej ten napis nie jest gramatyczny i widac, ze cos tam brakuje.
tak tak zgadza się !
Głupia literówka i do tego trzymałem się jej do samego końca. Oczywiście, że system zarządzania środowiskowego.
Ostateczny temat pracy: Analysis of the possibility of implementing environmental management system in accordance with PN-EN ISO 14001 at xyz

Dzieki jeszcze raz !
jezeli nie pomijasz przedimka przed possibility, to wstaw jeszcze 'an' przed environmental
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa