Pomoc przetłumaczenie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Bardzo prosiłabym o pomoc w poprawieniu/ przetłumaczeniu tekstu. Mój angielski jest słaby. Biegle mówię po hiszpańsku i francusku ale angielski jakoś nigdy nie wszedł mi do głowy. Potrzebuję kontaktu z pewną firmą z którą chciałabym zacząć współpracę i głupio abym napisała źle maila, tym bardziej, że mają swoją siedzibę w UK.

Potrzebuję czegoś takiego:

Witam, prowadzę firmę w Polsce zajmującą się sprzedażą (tutaj już sama napiszę). Chciałabym zamówić od Państwa produkty x w ilościach hurtowych. Proszę o podanie warunków współpracy, cen- jak to wszystko wygląda.
Moje dane:
(tutaj napiszę wszelkie istotne dane firmy)

I jeszcze jedno- chciałabym kupić X sztuk ....czyli I would like to buy X pieces of.... What price can you offer for these products? - dobrze sformułowałam ?

Ps. może macie do polecenia jakiś spis wyrażeń, zdań przydatnych w handlu ?

Pozdrawiam Serdecznie
to, co napisalas po ang jest ok
A ten tekst ? Jak powinien poprawnie brzmieć ?
Biegle mówię po hiszpańsku i francusku ale angielski jakoś nigdy nie wszedł mi do głowy.
Jak prowadzą międzynarodową sprzedaż to jest w ich interesie żeby mieć ludzi biegłych w tych językach.
Nie wnikam w to. Siedzibę mają w Wielkiej Brytanii, językiem urzędowym jest angielski więc w tym języku wypadałoby napisać. Skąd mam wiedzieć czy znają hiszpański, francuski, polski czy inne języki.

Zresztą to nie jestem temat do dalszej dyskusji. Proszę jedynie o pomoc w przetłumaczeniu tego tekstu, żeby to miało ręce i nogi.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia