Please!!! pomózcie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Mam wielką prośbę. W szkole mam prezentację na temat: My ideal partner. Chciałabym abyście pomogli mi w przetłumaczeniu tego tekstu na anglika. Będę wdzięczna każdemu kto mi pomoże! Oto te zdanka:
Mój tematem jest mój idealny partner. Chciałabym krótko przedstawić historię ideału i powiedzieć cos na ten temat.
15.000 lat przed nasza erą ideałem piękna była Wenus z Willendorfu. Oto ona.
Około 100 lat przed nasza erą w starożytnej Grecji za ideał uchodziła Wenus z Milo. W XVI wieku Trzy gracje Rafaela Santi. W latach pięćdziesiątych XX wieku Marilyn Monroe, a dziś choćby Angelina Jolie, ale to jest kwestia gustu. Ideałów jest tyle ilu ludzi na świecie. Każdemu podoba się coś innego. Jednak wygląd to nie wszystko. Bardzo ważny jest także charakter. Koniec
Z góry wam dziękuję!!!
My theme is my ideal partner I would want short to introduce {to represent} history of ideal and to say cos on this theme.
15. 000 of years before our era ideal beautiful {beauties} former {was} Venus from Willendorfu. Here she.
About 100 of years before our era in ancient Greece for ideal escaped Venus from Mile. In XVI age Three graces Rafaela Santi. In years of fiftieth XX age Marilyn Monroe, and today even if Angelina Jolie, but this {then} is matter of taste. Of ideals is of so much how much people on world. Every pleases something else. However appearance is not all. Very important is also character.
Ten tekst nie jest napewno całkiem ppoprawny, ale zawsze lepsze to niż nic. A pozatym proponowałabym rozpocząć temat: wstępem:
1. I'd like to talk about...
2. I'd like to present....
3. I'm going to talk about...
Bo wydaje mi się, że raczej moim tematem nie może być mój idealny partner, a raczej temat o którym chcę powiedzieć to moj idealny partner. Pozdrawiam
Aha i jeszcze w {} podane są słówka które mogą zastąpić te poprzednie, bo nie jestem pewna którego lepiej użyć!!!

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe