Strescic...Bardzo prosze o pomoc.

Temat przeniesiony do archwium.
"voluntary service overseas is a charity that is committed to helping improve the quality of life for people living in poor countries.It does this by sending expert volunteers to places where they can share their skills with the local people and therefore hel them to help themselves.VSO was set up in 1958 and since then it has placed over 29.000 volunteeres overseas.At present,there are about 2.000 qualifed and experienced volunteers working in places such as Mozambique,Laos and Rwanda."

Prosze napiszecie mi informacje,które z tego tekstu są najważniejsze.Jest mi to potrzebne.
Prosze pomóżcie...jest mi to bardzo potrzebne.
prosze!!
:(
nikt mi nie pomoze?
:(
dlaczego nikt nie chce pomoc??przeciez nie jest to nic to nie moglabym prosic.nie prosze o zadne tlumaczenie,tylko napisanie z tego tekst co najwazniejsze.Prosze!!!
ochotnicza służba zamorska jest akcją charytatywną poświeconą polepszeniu jakości życia w biednych krajach.
Wysyła sie ekspertów do miejsc w ktorych moga podzielic sie swoimi umiejetnosciami z lokalna ludnoscia i w ten sposob pomoc im stanac na wlasne nogi. (dosl. pomoc im tak aby mogli sobie sami pomagac...). VSO(voluntary service overseas) zalozono w 1958 i od tego czasu wyslano 29 tys ochotnikow. Obecnie pracuje ok. 2 tys wykwalifikowanych i doswiadczonych ochotnikow. Pracuja w takich miejscach jak Mozambik , Laos ,Rwanda
Dziękuje Ci bardzo.Nie rozumialam do konca wszystkiego po ang.Jednak są tu dobre duszyczki:)Teraz już z "pewnym"tekstem będę umiała.
Jeszcze raz Dziękuje.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa