Proszę o przetłumaczenie tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
Heej!
Mam pytanie czy ktoś może mi przetłumaczyć mi ten tekst:

„Parę miesięcy temu nie widziałem, że marzenia się spełniają…”
„Kilka miesięcy temu mój kot uciekł miałem wtedy 12 lat. Ponieważ bardzo lubię zwierzęta poprosiłem mamę o psa. Na początku nie chciała się zgodzić, ale potem po kilku tygodniach końcu się zgodziła. Później mieliśmy problem, jakiej ma być rasy. Na początku chciałem mieć Bernardyna, ale okazało się, że bardzo gubi sierść, więc wybrałem Goldena Retrievera. Parę miesięcy później znalazłem ogłoszenie, że można kupić, Goldena Retrievera bardzo tanio, więc ja i rodzice postanowiliśmy go kupić”
„27 listopada wstałem bardzo wcześnie, ponieważ właśnie tego dnia będziemy kupować psa. Musieliśmy pojechać, aż do Opola. Droga bardzo mi się dłużyła, ale końcu po kilku godzinach byliśmy na miejscu. Mieliśmy do wyboru kilka piesków, ja chciałem rudego pieska, ale niestety nie było, więc wzięliśmy złotego. Podczas powrotu do domu zastanawialiśmy się jak ją nazwać, zastanawialiśmy się nad imionami: Zuza i Cookie. Jednak zdecydowaliśmy się na imię Zuza. Gdy dojechaliśmy do domu. Bawiłem się z nią bardzo długo, ale jak to mały pies musiał sobie uciąć drzemkę, gdy się obudził znowu zaczęliśmy się bawić i tak bez końca”
„Nigdy nie miałem psa, a zawsze o nim marzyłem. Teraz już wiem, że marzenia się spełniają i myślę, że był to najlepszy dzień w moim życiu.”

----
Acha Ten TEXT ma być w czasie PAST SIMPLE po angielsku, oczywiście ;)

Proszę, żeby ktoś to przetłumaczył bez błednie. Proszę :(

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa