Misztal "Thematic Vocabulary"calosc przetlumaczona

Temat przeniesiony do archwium.
WITAJCIE.
MAM PRZETLUMACZONA CALA KSIAZKE, TZN. TRUDNIEJSZE SLOWKA Z POSZCZEGOLNYCH UNITOW. JAKBY KTOS COS CHCIAL TO DAJCIE ZNAC. NAROBILAM SIE JAK CHOLERA, ALE WARTO BYLO :-)

PZDR
Ja mam, ale nie w wersji komputerowej, tylko w zeszycie:(
Hej Olka! Ja jestem zainteresowana:-) co tydzien mam test z Misztala ale nie zdarzylam jeszcze prztlumaczyc calej ksiazki...gdybys mogla to przeslij mi na maila [email] z gory dzieks:-) pozdrawiam
Ja tez bym poprosil bardzo ...
[email]
jeśli masz to w wersji komputerowej to bardzo prosiłabym Cię byś mi to przesłałam na maila.

[email]

mogłabym Ci za to przesłać jakieś testy do CPE, CAE,
English Vocabulary organiser,
jakąś gramatykę
może i dla mnie też :-))))
adresik:
[email]
stoookrotne dzieki
Tez bym byl bardzo wdzieczny za Misztala albo za wersje elektroniczna [email]
hej,
sorki za delay, ale mialam maly meksyk na uczelni :/ mam misztala w wordzie - eleganckie tabelki itepe :p zeskanuje i wysle w najblizszych dniach.

trzymajcie sie i ucznie pilnie - ja olewam :-))))))))))))
wiem ze jakos tak pozno, ale jestem w potrzebie - jesli nadal tu zagladasz - przeslij mi plik na adres [email] oraz [email] (tak na wszelki wypadek). z gory dziekuje i pozdrawiam
nie wiem czy jeszcze odwiedzasz ta strone ale jesli tak to bardzo mym prosiła żebyś mnie równiez presłała plik na maila: [email]
jeśli można jeszcze poprosić o wysłanie tej książki na maila to ja poprosze-z góry wielkie dzięki

[email]
*tlumaczenie w wersji elektronicznej
ja tez bylabym bardzo zainteresowana
[email]
dzieki
jeśli jeszcze ta książka jest w obiegu to ja też poproszę o przesłanie [email] z góry wielkie dzięki:)
Ja też chciałbym jeśli można - [email]
Jeśli kots ma jeszcze misztala przetlumaczonego to bardzo bym prosila [email]
Jeśli ktoś jszcze gdzieś ma to ja też poproszę na [email] :)
Ktoś ma to?

Byłabym wdzięczna za przesłanie mi tłumaczenia pod adres: [email]

Z góry dzięki :)
Ja tez. Tylko nie wiem czy to jest aktualne
Prosze również o przesłanie na [email] dziekuje
witam,

jesli to jeszce aktualne to równiez prosze o przesłanie na emaila: [email]

jakbyś czegoś potrzebowała to pisz...mam sporo materiałow a angola...
To ja też mam prośbę o te słowka jeśli można, bo nie mam tyle czasu żeby dzień i noc siedzieć nad tą ciężką książką. Bardzo prosze o pomoc. Iwona [email]
Jeśli zaglądasz jeszcze na to forum i masz przetłumaczonego Misztala to bardzo proszę o przesłanie materiałów na maila: [email]
P.S. Jeśli ktokolwiek inny ma, to oczywiście też nie pogardzę;) dzięki
Hej, jesli ktokolwiek kto ma tego Misztala przetlumaczonego jeszcze tu zaglada, to ja rowniez bardzo prosze. Bardzo zaoszczedze na czasie majac gotowe tlumaczenia. Z gory serdecznie dziekuje! [email]
hej! ma ktos tego misztala? jakt ak to bardzo prosze [email]
czemu ja zawsze trafiam na takie strony ostatnia?:-( Jeżeli ktoś kto ma tego Misztala jeszcze zajrzy jakimś cudem na to forum, będę bardzo wdzięczna za przesłanie pliku: [email]
Z góry dzięki i pozdro:-)
raczej sie nie ludz, ze znajdziesz kogos, kto to ma. swego czasu tez tego szukalem, pisalem maile do wszystkich powyzej, bez rezultatu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa