POMOCY - program przygotowujący

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnio pisałem że chce sobie kupić program do nauki słówek, ale nie kupiłem, stwiedziłem że lepiej wydać więcej kasy i kupić program do FCE gdzie będzie słownictwo, gramatyka, słuchanie i inne. Znacie jakiś świtny program ale to najlepszy. PLEASE pomocy napiszcie, słyszałem że say it FCE jest dobry ale piszcie o lepszych jak są albo opisy tego say it FCE. Z góry dzienx ;)
Ludzie no co wy nie znacie żadnych innych programów ani nie wyrazicie już opini o say it fce, nie chce patrzeć na wcześniejsze tematy takie jak mój bo chciałbym dokładny opis i szczerą opinię, chyba nikt z nas tu obecnych ;) nie chce wydawać ze 100 zł na program który później okar\ze się klapą, więc wspomóżcie mnie , please.
Nie ma takiego programu, który w 100 procentach dawał gwarancję zdania FCE, matury czy jakiegokolwiek innego egzaminu, jak do tej pory najlepszymi materiałami do nauki jakiegokolwiek języka są drukowany podręcznik, zeszyst w kratkę i długopis. Programy tylko wspomagają tę naukę.

Na tym forum jest chyba kilka tysięcy postów na temet tych programów. Ile ich przeczytałeś?

Ja do tej pory wiem o dwóch programach napisanych z myślą o pomocy osobom przygorowujacym się do FCE. Są to SuperMemo FCE i ten, o którym wspomniałeś - Say it FCE.

SuperMemo FCE to znany juz od prawie 20 lat program z bazą testów wyboru, zawierającą materiał przydatny do tego egzaminu. Oraz dwa niezależne programy będące symulacjami FCE. Jeśli ich nie przejdziesz pomyślnie, przestan zawracac sobie głowę egzaminem FCE i zacznij uczyć sie angielskiego od początku.

O Say it FCE tylko słyszałem, dlatego mam propozycję. Kup ten program, przerówb zawarty w nim materiał i napisz uczciwą recenzję.
dzienx bejotka
bejotka jest jeszcze bardzo fajny i tani (29,90) program FCE Course - byl on sprzedwany wraz z pismem Angielski CD w tamtym roku. niedawno widzialem go w Empiku.
Sey it nie widzialem ale na www wyglada ładnie tylko ta cena!

bartek