Bardzo prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
witam , bardzo potrzebuje pilnej pomocy,chodzi mi o to iz musze na wtorek napisac 2 usprawiedliwienia z nieobecnosci na lekcji (oczywiscie po ang.) czy moze mi ktos pomoc ??? tekstty te maja miec, kazdy okolo 8 zdan. Bardzo prosze o pomoc moj e-mail [email] czekam na odzew |!!!
>>czy moze mi ktos pomoc ???

Zacznij od typowych zdań na powitanie i pożegnanie, napisz że przepraszasz za nieobecność swojej córki czy syna (napisz imię), w dniu takim i takim, ponieważ był chory i leżał w łóżku ;)
Marta, wiesz tylko tresc tego usprawiedliwienia powinna zawierac min.8 zdan :/......
To dopisz sobie i przetłumacz na angielski
>>tresc tego usprawiedliwienia powinna zawierac min.8 zdan

A wiesz, że powinnaś je sama napisać? Na pewnym forum językowym już ktoś się przyznał, że nauczycielka poznała, że poziom wypracowania był za wysoki i nie chciała tego ocenić. Ciekawe tylko czy wstawiła 1, ale chyba nie bo ta sama osoba znowu prosiła o napisanie, tyle że łatwiejszymi zdaniami.
tak wiem , ale moja nauczycielka na pewno by nie poznala ;)......
...... wiesz 1wszy rok studiuje zaocznie i poprostu nie wyrabiam sie z materialami .. ;)
Wiesz... od momentu, w którym napisałaś pierwszy post na ten temat (a naliczyłam ich na razie aż 4), mogłabyś już tyle materiału nadrobić aby napisać tego typu list. Podejrzewam, że w książce masz jakiś przykład, bo ja w swoich książkach z podstawówki mam nawet kilka.
niestety nie posiadam zadnych przykladow,bo nie mam materialow pomocniczych w postaci ksiazek :((......a jesli nie chcesz mi pomoc to napisz wprost... ;) pozdrawiam
>>a jesli nie chcesz mi pomoc to napisz wprost.

Pomogłam przecież w pierwszej odpowiedzi, ale widzę, że coraz więcej osób chce wykorzystać jak tylko może pomoc osób na tym forum.
" wiesz 1wszy rok studiuje zaocznie i poprostu nie wyrabiam sie z materialami "

A ja myslalam, ze jestes w jednej z klas szkoly podstawowej. Naprawde, nie zartuje. Ty studentka, nie umiesz ulozyc 8 zdan?. Tego nawet nie warto komentowac.
A może ona nie studiuje filologii angielskiej,Pani Wszechwiedząca?
ulozenie 8 zdan usprawiedliwienia nie powinno przekraczac mozliwosci czlowieka z matura. Zdaje sie, ze widzialem podobne polecenie (oczywiscie w jezyku polskim) w tescie gimnazjalnym
bleh, takie rzeczy mają w 4 bądź 5 klasie podstawówki i nie jest istotne czy ona studiuje filologię angielską czy zupełnie coś innego. To są podstawy i wstyd się o coś takiego pytać albo dopraszać o odwalenie pracy domowej... i to jeszcze w wieku ok. 20 lat!
Uważam,że istotne. Moja znajoma nie miała nigdy styczności z angielskim - w szkole uczy się niemieckiego i hiszpańskiego.

A inna sprawa,że niektórzy wstydu nie mają.
Temat przeniesiony do archwium.