Pocztówka do Anglika

Temat przeniesiony do archwium.
Hey mam do napisania pocztówke po angielsku do Anglika z okazjii urodzin i ma tam się znajdować:
*złóż mu życzenia urodzinowe.
*zapytaj kiedy planuje urządzić przyjęcie urodzinowe
*kogo zaprosił i jakie dania zamierza przyrządzić
*przekaż informację, że prezent został wysłany pocztą
Proszę o pomoc bo nie wiem jak to zrobić zabardzo. Z góry dziękuję
Ile razy będziecie prosić o pomoc myśląc o odwaleniu pracy domowej? Zabierzcie się w końcu do roboty zamiast całe życie polegać na innych.

Skoro masz do napisania pocztówkę to napisz ją i daj ją tu do sprawdzenia. Na pewno nie jesteś na tyle tępy aby nie potrafić napisać pocztówki mając opisane co ma się w niej znajdować.
Dobra napisałem coś i prosze o sprawdzenie mojego listu:
Conrad,(proszę o podanie jakiegoś fajnego imienia)
It writes to You from opportunity of your 19 birthdays. I would want You to fold birthday wishes:
much health, happiness, good luck .When and you will be he organised you will invite birthday party and who on no? Present for You from me became sent post office yesterday.
fold you :))))))))))))

Czy ty pisales to sam, czy tłumaczyłeś translatorem ?
Sam a co??????? Pewnie źle nie??
no dobrze to nie jest.
'you' zawsze piszemy mala litera w srodku zdania (dlaczego was to w szkole nie ucza?).
Kurde to jak mam to napisać poprawnie????????
Tak abyś czytając swoją angielską wersję np. jutro, nie miał problemów ze zrozumieniem jej. Po prostu przejrzyj dział "gramatyka" na tej stronie i zobacz jaki jest szyk zdania.
A sprawdźcie czy teraz jest lepiej?????????

Conrad;
J writes to you with opportunity of your 19 birthday.I would like to fold you of birthday wish:
health, happiness, good luck.
When plan to you prepare birthday party and who do you invite? Present for you became sent post office yesterday.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa