ProszęOPomoc,SprawdzenieBłędówIDopisanieKilkuZdań!

Temat przeniesiony do archwium.
Tak wygląda moje zadanie: Odpowiedz na pytania i omów je: Do you belive in horoscopes? Can our date of birth influence our character? Ja napisałam tak: I don't belive in choroscopes, because they are writing by ordinary people. I usually read horoscopes every day in order to satisfy one's curiosity. I think that our date of birth influence our calm as every piscean. Proszę sprawdźcie czy są błędy, jeśli są napiszcie gdzie i proszę pomóżcie w zakończeniu tego. Buziaki papa
tak miało brzmieć: Tak wygląda moje zadanie: Odpowiedz na pytania i omów je: Do you belive in horoscopes? Can our date of birth influence our character? Ja napisałam tak: I don't belive in choroscopes, because they are writing by ordinary people. I usually read horoscopes every day in order to satisfy one's curiosity. I think that our date of birth influence our character. I may be example. I'm quiet and calm as every piscean. Proszę sprawdźcie czy są błędy, jeśli są napiszcie gdzie i proszę pomóżcie w zakończeniu tego. Buziaki papa
Do you beliEve in horoscopes?
I don't beliEve in horoscopes, because they are writTEN by ordinary people.
...every day in order to satisfy MY curiosity.
...of birth influence ..our calm as every piscean...(tego nie rozumie).
Patrzcie na to drugie :-) Chyba śpiąca już jestem...,że się pomyliłam w pierwszym :)
I may be AN example. I'm quiet and calm as every OTHER Piscean.
(Napisz teraz o innych znakach, i przez co one sa znane)

 »

CAE - sesja zimowa 2006