pomożecie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam pomogliście mi kilka razy,czy pomożecie jeszcze raz?
Jeżeli ktoś może to przetłumaczyć będę wdzięczny
;Nie mam zamiaru przepraszać że przeczytałem twojego SMSa do mojej siostry.Masz się od niej odczepić ,zostaw ją w spokoju!Ja wiem i rozumiem co znaczy ALL u nas to wspólne spacery ,wypady do kina kawiarni ,na dyskoteki rozwiązujemy problemy RAZEM ,rozmowy przy blasku księżyca WE DWOJE to jest ALL.CO ma być w lipcu ?Chcesz ją uprowadzić dla siebie?No to informuję że nie będzie wakacji w Egipcie.Jeżeli kochasz (Zołzę)naprawdę tą pierwszą miłością to musisz czekac całe 9 lat aż skończy naukę.Przyżekłem ojcu zająć się siostrą i słowa dotrzymam.I nie myśl o waszej przyszłości w Egipcie!Jeżeli to co piszesz to prawda wasza przyszłość tylko w Polsce.Przemyśl to i zastanów się przed podęciem decyzji.
Brat Zołzy
chciałbym dożucić jeszcze 2 zdanka.Byłem wczoraj tak wściekły,że zapomniałem


Koleżanki chodzą ze swoimi chłopakami na randki i to jest all,rozumiesz!(Zołza) stoi w oknie i wzdycha do księżyca to twoje all!
I'm not going to apologize for reading the SMS that you sent to my sister. I want you to leave her alone! I know and understand what ALL means. Here it means going for walks together, to the movies, cafés, dancing. We solve problems TOGETHER. Talking inthe moonlight, THE TWO OF US, that is ALL. What's going to happen in July? Are you going to kidnap her to your country? Well, I'm telling you there won't be any holidays in Egypt. If you really love her (Zołza), if she's your true first love, then you have to wait the whole 9 years until she finishes schools. I promised my father to take care of my sister and I'm planning to keep my promise. And don't even think about your future together in Egypt! If, what you are writing is true, then your future is only in Poland. Think about it before you make a decision.

Zołza's brother
Her girlfriends go out with their boyfriends on dates and that is all, you understand? (Zołza) just stands in the window and sighs for your all to the moon.
Bardzo dziękuję Evo!
jesteście naprawdę wspaniałymi Przyjaciółmi:D:)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa