Historyjka o miłości

Temat przeniesiony do archwium.
więc mam problem, musze napisać jakąś historyjke miłosną po angielsku
tylko nie wiem jak się za to zabrać może jest tu ktoś o dobrym sercu i mógłby mi pomóc. To dla mnie wazne
moze sprecyzuj jakos ?
Tzn. mam napisac po polsku?
mozesz napisac, jesli nie bedzie za dluga to sprobuje pomoc :)
Następny leń, któremu się nie chce zadania odrobić.

>tylko nie wiem jak się za to zabrać

chłopak i dziewczyna albo chłopak i chłopak albo dziewczyna i dziewczyna, co tam wolisz. Może być nawet trójkąt a w porywach i czworokąt.
ok napisze :P dzieki
przepraszam bardzo ale tu sie prosi o pomoc a nie o jechanie po kimś
lepiej sie nie wypowiadac niz tak sie wypowiadac.
Zdania zaczyna się dużą literą i przed "ale" stawia się przecinek.

Ty o pomoc nie prosisz, tylko o odrobienie zadania domowego. Sprawdzenie i wskazanie błędów w twoim wypracowaniu - to byłaby pomoc. Ty po prostu jesteś zwykłym leniem i oszustem. Oszukujesz oczywiście tylko siebie, nie nauczyciela. Co z tego, że ktoś ci napisze zadania skoro ty i tak nic z tego nie będziesz wiedział?
Najwyraźniej jesteś nowa/y na tym forum. Zanim się więc zaczniesz wymądrzać, przeglądnij sobie całe forum, aby się zorientować jak ono działa. Tu sie nie odrabia zadań domowych tylko POMAGA.
hm, ja sie wymadrzam? widze ze raczej Ty.
więc napisałam. Nie wiem czy może być.
Pewnego zimnego wieczoru Anna wybrała się na spacer nad rzekę, gdy tak samotnie spacerowała brzegiem rzeki potkneła się i wpadła do wody, na szczescie w poblizu spacerował pewien tajemniczy chłopak, który gdy tylko zobaczył próbująca wydostac się z opresji anne rzucił się na pomoc, nie zwazal na to ze bedzie mokry i ze jemu tez grozi niebezpieczenstwo, wyciagnął anne na brzeg, i tak zaczeła się ich znajomosc która po paru miesiącach przerodziła się w wielkie uczucie które przetrwało na długo
No czyli wiesz jak sie za to zabrac, teraz tylko to przetlumacz na angielski, wstaw tutaj i sprawdzimy :)
abbath --

Zamiast tracić swój cenny czas na bezsensowne, do niczego nie prowadzące dyskusje, lepiej weź się w garść i zrób coś konstruktywnego - ot, odrób zadanie domowe z angielskiego, poczytaj o dysocjacji jonowej, globalnym ociepleniu czy też wpływie dezodorantów Rexona na powstawanie dziury ozonowej.
tak, dobrze, dobrze - ale to miala byc historyjka po ang - a tutaj chyba ona jest po polsku. Czy oczekujesz, ze ktos to przetlumaczy na ang?
Przepraszam, pomyliłem nicki.
Probuje odrobic, ale nie moge znalezc zadnego eseju na poziomie licealnym :F
Czy oczekujesz, ze ktos to przetlumaczy na ang?

jesli ktos by mógł to tak
a jak nie to nie
Wow. Jestem pod wrażeniem; mi nigdy się nie udało napisać tak długiego zdania. ;p
urzekla mnie twoja historia...

On a cold winter evening, Anna went for a walk to a river. While walking so alone along the riverside, she tripped up and fell into the river. Luckily for her, there was a mysterious boy strolling nearby who, as soon as he noticed Anna struggling to get out of trouble, went to her help. Paying no attention to the fact that he would get soaked, let alone the danger threatening his own life, he pulled Anna out of the water onto the riverbank. And so their relationship began, which in a few months time turned into a profound emotion that lasted for long.
engee30
zauwaz, ze ta historyjka juz byla napisana przez pytajacego-
https://www.ang.pl/prosze_o_sprawdzenie_50695.html
popatrz, nawet nie zauwazylem - dziwnie ta strona chodzi, czasami :]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe