prosze o poprawę !!! (poprzedni wątek miał błąd)

Temat przeniesiony do archwium.
Zakładam drugi taki sam wątek ale już z poprawnym tytułem. Poprzedni chyba za bardzo zachęcający nie jest. Nikt nie chce przecież pracować za kogoś kto nie zna angielskiego i pisać za niego.. Ja angielski znam (na takim poziomie na jakim znam ale zawsze...) i proszę o poprawienie:



Byliśmy ciekawi co u was. Jak czuje się Kasia ? Czy macie jakieś plany na wakacje ? My nic nie planujemy. Obozy są bardzo drogie. Przeciętny obóz kosztuje 1500zł.

We were interested ____ . How Kasia feels ? Have you any vacation plans? We don't make any plans. The camps are so expensive. The usual camp costs 1500zł.

Teraz we Wrocławiu jest brzydka pogoda. Prawie cały czas pada i jest zimno. To niezbyt dobry początek wakacji. Rok szkolny zakończyłem 25 czerwca.

There is the bad weather in Wroclaw now. Nearlt all the time it's raining and it's coldly. It's not so good beginning of the vacation. The school yearl I ended on 26 June.

Bardzo za wami tęsknimy. W sierpniu mam 18 urodziny a wy przyjezdzacie dopiero we wrześniu prawda ?

We miss you so much. In August I will have 18 birthday and you will arrive in September won't you ?

Dziękuję !
>Byliśmy ciekawi co u was. Jak czuje się Kasia ? Czy macie jakieś plany
>na wakacje ? My nic nie planujemy. Obozy są bardzo drogie. Przeciętny
>obóz kosztuje 1500zł.
>
>How are you doing? How is Kasia? Have you any vacation
>plans? We haven't made any plans. The camps are so expensive. They
cost 1500zł on average.
>
>Teraz we Wrocławiu jest brzydka pogoda. Prawie cały czas pada i jest
>zimno. To niezbyt dobry początek wakacji. Rok szkolny zakończyłem 25
>czerwca.
>
>The weather in Wroclaw is awful. Nearly all the time it's
>raining and it's cold. It's not a good beginning to the summer holidays.
>The school year ended on 26 June.
>
>Bardzo za wami tęsknimy. W sierpniu mam 18 urodziny a wy przyjezdzacie
>dopiero we wrześniu prawda ?
>
>We miss you very much. I will be 18, but you are only coming
in September, aren't you?
zur -
poprawilam ten poprzedni - lepiej w jednym pisz. Widze, ze umiesz nas zachecac do pomocy.
Umiem czy nie nie wiem ale serdecznie wam dziękuję za pomoc.

« 

Studia językowe