proszę o spr paru zdań :)

Temat przeniesiony do archwium.
mam problemy z angielskim, dlatego prosze o spr... :)

There is for one nicely because on sports occupation (zajęciach sportowych) they can develop psyhically fit (sprawność fizyczną). Choice of favourite sports discipline and her practise give them satisfaction. There is for other duty because they don't like to spend time actively. It occupation are painful for they. They not draw nicely from them.
Nie wiem dokładnie, co miałeś/aś na myśli pisząc "one", zgaduję, że "dla niektórych", więc pierwsze zdanie napisałabym tak:
'For some young people physical activity...'(jako aktywnośc fizyczna ogólnie, lub jeśli myslimy o wf to zamiast 'physical activity', napisz PE, skrót od physical education.)
Czyli: 'For some young people PE is a pleasure (jest przyjemnością)because they can become and keep fit.' (wypracować i utrzymac dobrą formę).
Dalej ok, ja bym trochę poprzestawiała tylko nieco:
'The practice of their favourite sport ( wystarczyłoby bez 'discipline') gives them satisfaction.'
I dalej:
'For others (bez 'there is'--> używamy tego raczej w sensie, że coś się gdzieś znajduje)it is a duty because they don't like spending their time in an active way'--> w aktywny sposób ( brzmi nieco ładniej niż 'actively')
Dalej: 'Physical activity is a pain for them.'
Na zakończenie, zamiast tego wyrażenia, którego użyłeś/łaś dałabym.
'It just don't make them happy.'

To tyle, mam nadzieję, że się przyda. Pozdrawiam :D
>It just don't ....

it just don't sound right.
dzieki za pomoc... :)
>>It just don't ....
>
>it just don't sound right.

it just doesn't sound (or look) right...

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe