Kto mi pomoze napisać list po angielski??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 48
poprzednia |
Napisz list do swoich przyjaciół w Angli:
-podziękuj za wspólne wakacje
-opisz przygode ktora wydażyła sie w czasie twojeog powrotu do domu
-opisz jak ona wpłyneła na twoje życie
-zaproponuj wspólne wakacje w przyszłym roku.
Z góry dziękuje naprawdę będę wdzięczny potrzebne na na jutro...
jak sam chcociaz cos sie postarasz zrobic - bo przeciez to TY potrzebujesz, to moze ktos poprawi bledy.
Jak sam nic nie zrobisz - to nikt Ci nie pomoze.
To napisz po polsku a ktoś mi przetłumaczy...?? plis
proszę o przetłumaczenie:

Droga Paulino,

Jak sie czujesz? właśnie wróciłem juz do polski i pisze do ciebie list z podziękowaniami za te wspaniałe wakacje. Niestety trzeba iść do szkoły ale nie zapomnę tych 2 miesięcy spędzonych w Angli.Pisze nie tylko po to by podziękować ci za te wakacje ale by opowiedzieć jaka przydarzyła mi sie przygoda w czasie powrotu do kraju.
Kiedy wracałem samolotem do polski okazało sie ze pomylono sie na lotnisku i leciałem samolotem do Ameryki. Gdy dowiedziałem sie o ty to zacząłem trochę panikować. Ale samolot wylądował awaryjnie w Szkocji i przesiadłem sie do samolotu bezpośredniego do Polski, jeszcze po wejściu do samolotu upewniłem sie czy on na pewno leci do Polski. I po takiej feralnej przygodzie wkoncu bezpiecznie doleciałem na lotnisko w Krakowie gdzie czekał na mnie rodzina. Ta przygoda wpłynęła na moje życie gdyż postanowiłem ze juz nie będę latał samolotami i na następny rok przyjadę do was autobusem.
Mam nadzieje ze na następny rok również wakacje spędzimy razem i będę one jeszcze lepsze niż te.Będziemy w kontakcie, i mam nadzieje ze sie wkrótce odezwiesz. Pozdrowienia i wszystkiego dobrego.

Przekaż wszystkim pozdrowienia z Polski

yours faithfully.

ArU$
Potrzebuje na jutro rano ten list proszę o przetłumaczenie będę bardzo wdzięczny
ej pomógł byś mi to przetłumaczyć...?? proszę potrzebuje na jutro
żartujesz sobie prawda? Połowa drogi za Tobą, masz już po polsku. Teraz łap za słownik, pewnie i tak nie masz nic lepszego do roboty, i tłumacz te zdania. Jak będzie źle, poprawimy :) Pozdrawiam
Dear Paulina

How are you?I have returned to poland exactly already and it writes for you letter (list) with thanks for these fine vacations. Unfortunately, it is necessary to go for school, but I will not forget it in (to) 2 months spent Angli. It for these vacations write not only for thank, but tell , that has happened in time of return to country me adventure.
When for poland from (with) on airport return aircraft impressive < display (turn out) > mistake and I flew for america aircraft. When it beguile about inform it begin a bit panic. But aircraft has landed in scotland emergency and I have changed for direct aircraft for poland sie, I have made sure entering to aircraft else if (or) surely he (it) flies for poland. And I have gotten after such unlucky adventure on airport in crakow safely wkoncu where it waited for I family. This adventure has effected my life because I have decided that I will not fly already aircraft and I will arrive on next year for you bus
It beguile hope < stuff >, that we will spend vacations on next year case (together; time) also and I will be better else than it. We will be in contact, and mum < beguile > < have > hope < stuff >, that you will speak soon. Regards and all the best.

yours faithfully.

XYZ
Prosze sprawdzić czy to sie nadaje... z góry dziękuje
Prosze o sprawdzenie listu formalnego to jego wymagania:w czasie pobytu za granica chcesz podjac prace . przeczytałesz ogłoszenie firmy która poszukuje sprzedawców do sklepuu muzycznego . napisz list do tej firmy o długosci 120-150 słow poinformuj dlaczego piszes i skad sie dowiedziałesz o tej pracy napisz o swoich umijetnosciach i stopniu znajomosci angielskiego wyjasnij dlaczego uwazasz sie za dobrego kandydata podajac co najmiej 2 powody

a to jest list ktory napisalam ale pewnie narobiłam mase błędow.
My name is Xxxx Xxxxx I'am writting to enguive about work in music shop.

I'am writting in responce to regard to jour advertismentwhich appeared in newspaper. I learnt englich for 5 year.My english is a high level. I am a very interested this job. i like all types of music. I finished studying in academy of music in warsaw.I fell i'am a copative.I was work in resemble shop. This job is it for me becouse i like music very much. I think i will be perfectly to do this job. Adidional i have my group rock.

Please could you send more information and application form to the above addres.
Ja sam proszę o sprawdzenie tego tekstu... wiec ci nie pomogę ale wygląda dobrze...
hej bardzo posze o pomoc mam do napisania krótka notatke ;
kupujesz leki w londynskiej aptece.
1. poproś o lekarstwo na zatrucie pokarmowe
2. opisz objawy choroby
3.zapytaj jak przyjmowac leki
moze mi ktos w tym pomoc ?? prosze o szybka odpowiedz . z gory dzieki :)
Witam serdecznie mam wielki problem musz enapisac list w ktorym staram sie o przyjecie na studia na jednym z brytyjskich lub amerykanskich uniwersytetow. Musza byc zawarte takie informacje jak
1) poimformuj skad dowiedziales sie o tej uczelni i jakim kierunkiem jestes zainteresowany
2) zaprezentuj sie jako odpowiedni kandydat i wymien przynajmniej 1 swoje osiagniecie
3) poimformuj od jak dawna uczysz sie angielskiego i jaki jest twoj pozniom zainteresowania
4) podaj 2 argumenty uzasadniajace wybor uczelni za granica.


Prosze jezeli moze mi ktos napisac po angielsku taki list to bardzo prosze o szybka odpowiedz poniewaz musze to napisac na jutro.
To whom it may concern,
My name is........ and I am writting a letter regarding your advertisement, that appeared in a newspaper.I am writing to enquire about the job in a music shop. I graduated The Academy of Music( albo Music Academy) in Warsaw. I have been working at ( resemble? shop?). In addition I am playing at the rock band. I have a lot of experince and checkable references. I have been studying English for over 5 years. My English is on an advanced level. I am very interested in this job position. I like all kinds of music. I think I am the right person for this position. Please send me more information about this job position and an application to the above address.
Best regards,
tu twoje imie
Good morning, I am looking for a medicine for a stomach indigestion. I have a stomach ache, diarrhea( biegunka) and naussea( nudnosci). I have not been vomiting( wymiotowac). I do not have a fever ( goraczka). Could you please advice me the right medicine for me?. And please tell me how I should take it. Thank you.
ArUs. masz troche pomylek. zaraz postaramci sie pomoc.
Tu sa jeszcze bledy (tak jak i w tym ponizej).

Poza tym na tym forum mamy zasade, ze pomagamy, a nie odrabiamy za kogos prace domowa. Pomoc = poprawienie, doradzenie etc.
Hello Paulina,
How are you? I 've just got back home and I am writing to you to thank you for these great vacations we spent togehter. unfortunately it's september, and it's time to go back to school, but I won't forget these 2 great moths in England. I am writing to you not only to thank you, but also I want to tell you what happened to me on my way back home. When I was going back to Poland, it turned out, that someone made a mistake and put me on a plane to USA. I started to panic, but fortunately for me, the plane had an emergency landing in Scottland, so I switched planes and flew directly to Poland. When I was getting on a plane to Poland, I made sure (one one more time) its the right one. Finally we landed on Crakow, where my family was waiting for me. After such a bad luck with planes, I decided that I will take a bus to England next year. I hope that we will spend next summer holiday together , nad they wil be even better than these one.I will be in touch with you. Hope you will write back to me soon. Good luck.
yours,
ArUs
P.S. greetings from Poland to everyone!!!
to popraw
>>to popraw
Generalnie poprawiamy wtedy, jak widzimy, ze osoba pytajaca chociaz minimalnie sie zaangazowala w to, a nie wziela kiepskiego translatora, (wiedzac, ze przez to i tak wyjdzie belkot) myslac, ze napewno znajdzie sie ktos, kto i tak zrobi to od nowa.
Napewno za to otrzyma dobra ocene, ale sama nie bedzie wiedziala jak napisac drugie takie zadanie, a nauczyciel i tak pozna (znajac poziom tej osoby).
I've just got back home and I am writing to you to thank you for 'these' (nie to slowo) great vacations we spent 'togehter' (ortog). Unfortunately it's
September, and it's time to go back to school, but I won't forget
'these' 2 great 'moths' (ortog) in England.
When I was going back to Poland, it turned out, that someone
(tu cos brakuje) made a mistake and put me on a plane to (tu cos brakuje) USA. When I was getting on a plane to Poland, I made sure ('one more time' (cos tu nie tak) (tu cos brakuje) 'its' (nie to slowo) the right one. Finally we landed 'on' (nie to slowo) Crakow, where my family 'was' (nie l. poj a mnoga) waiting for me.
After such 'a' (niepotr) bad luck with planes, I decided that I 'will' (nie to slowo) take a bus to England next year. I hope that we will spend next summer holiday together ,and (tu cos brakuje) they wil be even better than these oneS (tu cos brakuje).
Dziekuje ci bardzo renia naprawde niewiem jak sie odwdziecze...:*
Witam. Zgodnie z informacją jaką tutaj znalałam, że ideą tego serwisu jest pomaganie a nie odrabianie pracy za innych, chciałabym zapytać czy ktoś mógłby sprawdzić mój list który tutaj umieszczę pod względem poprawności językowej...oczywiście będzie to list napisany po angielsku:) Z óry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Pewnie, ze tak. Najlepiej zaloz nowy watek i tam napisz swoje wypracowanie.
Dziękuję za odpowiedź. Już wstawiłam, mam nadzieję, że ktoś zerknie na to co stworzyłam. Pozdrawiam
Musze napisać wypracowanie na temat "Moja Wymarzona Przyszłość" na 120-150 słów. Proszę o pomoc i ma sie zaczynać od słów "When I am 25... i dalej np: I will; I am; I hope; I thing..."
Starasz sie o przyjecie na studia w jednym z brytyjskich lub amerykanskich uniwersytetow. Napisz list, ktory przeslesz na wybrana uczelnie.

*poinformuj, skad dowiedziales sie o tej uczelni i jakim kierunkiem jestes zainteresowany

*zaprezentuj sie jako odpowiedni kandydat i wymien przynajmniej jedno swoje osiagniecie

*poinformuj, od jak dawno uczysz sie angielskiego i jaki jest twoj poziom zaawansowania

*podaj dwa argumenty uzasadniajace twoj wybor uczelni za granica.

Była bym bardzo wdzieczna... jezyk angielski jest u mnie słabiutki bo dotyczasz uczyłam sie niemieckiego...bardzo prosze o pomoc.
wiatm!
Czy moze ktos mi pomoc napisac kartke z polski do znajomych. Kartka ma być do Bena i jego żony Yvonne oraz do ich wspolpracownikow.
Poza pocztakiem nic nie wiem. Greetings from Poland. Best wishes to Ben, Yvonne, Leo, Gerard, Peter.
Poza tym chciałabym im napisać że dziękuję za wspólnie spędzony czas (nie wiem jak to napisać) i za pracę.
Thank you very much good job.
I na koniec zdanie zapraszające ich do Polski. Tzn. Zapraszamy was do odwiedzenia w przyszłości naszego kraju.
na koniec coś w stylu
Take care M & Ł
tylko nie wiem jak odmienić to jako trzymajcie się a nie trzymaj się.
Matylda-
Czy ty nawet masz pojecie, co to slowo 'pomoc' znaczy? bo chyba nie. To wg mnie, nie znaczy odwalac prac domowych dla leniow, ktorzy nie chca sie uczyc.
marta-
Na forum nie odrabiamy zadan domowych. prosze poszukac inne fora, gdzie takie uslugi sa wykonywane - ale niestety nie tutaj.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 48
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa