Jak to napisać....

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.mam ogromną prośbę to tych, którzy mają angielski w jednym paluszku o przetłumaczenie mi tych zdań na ang:

Rozpoczęłam studia kiedy miałam 20 lat.Musiałam zdać maturę,aby dostać się na studia.Studiuje pedagogikę.Studia trwają 3 lata i kończą się egzaminem licencjackim.Muszę płacić za studia co trzy miesiące.Nie zdawałam egzaminów wstępnych.Będę kontynuować naukę na tym samym kierunku ,ponieważ chcę uzyskać stopień magistra.Studiuję zaocznie.Gdy skończę studia chcę pracować w przedszkolu lub w szkole.
Rozpoczęłam studia kiedy miałam 20 lat.Musiałam zdać maturę,aby dostać się na studia.Studiuje pedagogikę.Studia trwają 3 lata i kończą się egzaminem licencjackim.Muszę płacić za studia co trzy miesiące.Nie zdawałam egzaminów wstępnych.Będę kontynuować naukę na tym samym kierunku ,ponieważ chcę uzyskać stopień magistra.Studiuję zaocznie.Gdy skończę studia chcę pracować w przedszkolu lub w szkole.

I started my university course when I was 20. I had to pass Matura exam to be accepted at the university. I am studying pedagogy. The studies last 3 years and they finish with a Bachelor exam (?) I pay the fees every 3 months. I did not have to pass entrance exams. I will continue with this subject because I want to get a Masters degree. I am studying externally/part-time. When I have finished my course I want to work in a kindergarten or in a school.
dlaczego odrabiasz prace domowa za kogos, komu sie nie chce?

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa