Proszę o pomoc w prawidłowym przetłumaczeniu temat

Temat przeniesiony do archwium.
hej. Zwracam się się wielką prośbą o pomoc w prawidłowym przetłumaczeniu tematu pracy licencjackiej. zawsze miałam problem z tłumaczenie ma język angielski. temat brzmi: Sposoby ograniczenia emisji gazów cieplarnianych na przykładzie CO2. Moja propozycja tłumaczenia to:WAYS TO REDUCE GREENHOUSE GASES EMISSION ON THE EXAMPLE OF CO2 ?)czy to jest poprawnie, czy nie za bardzo? Ogromne podziękowania za każdą próbę pomocy.
The ways to reduce the emission of greenhouse gases on the example of carbon dioxide.

emission of greenhouse gases - tylko taki zwrot dał mi wyniki w CORPUS OF CONTEMPORARY AMERICAN ENGLISH.
Szukam pomocy w przetłumaczeniu tekstu z polskiego na angielski.
Za założycieli zespołu uznawani są Mike Shinoda, Brad Delson oraz Rob Bourdon. Dwaj pierwsi poznali się w szkole ponadpodstawowej, gdzie spotkali Rob’a Bourdon’a. Niewiele później do zespołu dołączyli Joe Hahn, Dave Farrell (dziś znany jako Phoenix) i Mark Wakefield. Cała szóstka, wtedy jeszcze pod wspólną nazwą Xero, zaczęła w 1996 roku pracę nad pierwszym materiałem, czego efektem jest, wydana rok później, kaseta demo.
Następne lata nie przyniosły jednak dalszych sukcesów, co stało się przyczyną odejścia z zespołu Mark’a Wakefield’a. Członkowie kapeli rozpoczęli zatem poszukiwania jego następcy. Kiedy w 1999 roku w ich ręce wpadło nagranie byłego wokalisty Grey Daze – Chester’a Bennington’a, od razu wiedzieli, że jest on tym kimś, kogo szukali.
Z Bennington’em na pokładzie, muzycy postanowili zmienić swoją nazwę. Początkowo padło na Hybrid Theory, jednak okazało się, że nazwa ta była już zajęta przez inną kapelę. Ostatecznie panowie zdecydowali się na Linkin Park.
Nowa nazwa oznaczała nowe, lepsze czasy dla byłego Xero. W 1999 roku formacja Linkin Park osiągnęła swój upragniony cel i podpisała kontrakt z Warner Bros. Records. Rok później, 24 października, grupa wydała swój debiutancki album, zatytułowany… Hybrid Theory.
Mieszanka rocka, rapu i elementów elektronicznych okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Płyta Hybrid Theory zyskała status Diamentowej (10x Platyna) i przez większość fanów jest uważana za najlepszą w dorobku zespołu.
Jeśli szukasz kogoś, kto to za ciebie zrobi, to na tym forum raczej nikogo takiego nie ma. To forum nie lubi leni.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia