Prośba o dialog !

Temat przeniesiony do archwium.
Witam proszę z całego serca o napisanie mi dialogu pomiedzy dyrektorem szkoły językowej a ucznie. Treść zadania brzmi:

Jesteś w szkole językowej w Angli. Chcesz w swoim czasie wolnym (wieczorem) korzystać ze szkolnej kawiarenki internetowej, ktora jest czynna do 16. W rozmowie z dyrektorem wyjaśnij:

- dlaczego chcesz mieć dostęp do internetu popołudniu i wieczorem
- użyj argumentu, że w innych szkołach językowych jest lepiej, bo moga siedziec na internecie nawet do samego późnego wieczora
- zagroź, że wycofasz zapłacone pieniądze i zmienisz szkołę, jeśli twoje propozycje nie zostaną spełnione

Proszę licze na was !
Nie odrabiamy tu zadań za innym tylko pomagamy w nauce.
Napisz list i jeśli ktoś będzie miał czas, to pomoże Ci poprawić błędy.
mam wersje po polsku, proszę pomóżcie jak to napisać po angielsku:

Uczeń: Dzień Dobry Panie Dyrektorze! Mam problem ze szkolną kawiarenką internetową i nie jestem zadowolona z jej usług.

Dyrektor: Moje uszanowanie młodzieńcze. W czym tkwi problem?

Uczeń: Jestem bardzo niezadowolony ze szkolnej kawiarenki internetowej, ponieważ jej godziny otwarcia nie odpowiadają mi.

Dyrektor: Nie widzę w tym problemu. Dlaczego sądzisz, że godziny otwarcia kawiarenki są złe ?

Uczeń: Kończę lekcję koło 18, a kawiarenka szkolna jest czynna tylko do 16. To główna przyczyna. Poza tym chciałbym mieć dostęp do Internetu popołudniu i wieczorem. Bez niego trudno mi się uczyć i być w kontakcie z rodziną i znajomymi.

Dyrektor: Myślę, że nic z tym się nie da zrobić…

Uczeń: Dlaczego? W innych szkolnych kawiarenkach internetowych jest inaczej. Są one otwarte do późnego wieczora i wszyscy uczniowie są zadowoleni.

Dyrektor: Niestety u nas tak nie jest. Przykro mi.

Uczeń: Tak nie może być ! Jestem bardzo niezadowolony z usług waszej szkoły. Jeśli moje żądania nie zostaną spełnione wycofam wpłacone pieniądze i zmienię szkołę.

Dyrektor: Zastanowię się co da się zrobić, ale nic nie obiecuję .

Uczeń: Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby !
Nie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego