Culture&Passage Person

Temat przeniesiony do archwium.
Siema , chodze na dodatkowy Ang. i mam zadanie zeby zrobic cos o kulturze Angoli , czyli np. cos o filmie który wyszedł i mam cos o nim napisac . Nie wiem za bardzo jak to zrobic:/ nie musi to byc długie ale zeby opisywało,
Drugi problem to to ze mam czytac Tajemniczy ogród i zostałem wybrany na passage person, i musze wybrac sobie 5 fragmentów i opisac . Robie to 1 raz a babka na ang gada tylko po ang i nie zrozumiałem co mam dokładnie zrobic . Jesli ktos wie ovb z tym passage person to niech napisze .
Prosze o pomoc musze to zrobic na Pon (przynajmniej jedno a 2 na srode)
Chce zeby mi ktos to wytłumaczył
Prosze o pomoc , gdzie znalezc o tej kulturze
wyguglować sobie english culture lub english customs a może british culture. Pogugluj, poklikaj w linki i na pewno coś znajdziesz.

google.co.uk
Tylko nie wiem co mam tam zawrzec, opis filmu np.?? Moge wejsc na jakis opis filmu który wyszedł własnie po ang. z tego skorzystac? Na tych stronach o kulturze sa jakis architektoniczne,biografie ludzi,jedzenie itp. a mi to chyba nie bedzie potrzebne , Nie wiem jak to zrobic kompletnie .Nikt takiego czegos nigdy nie miał w szkole?
ref
pomoze mi ktos? 1 zrobilem tam jakies wazniejsze rzeczy opis tej dziewczynki i jakies jeszcze ale czy moge opis Piły 6 dac po ang i mi zaliczy??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka