Temat pracy licencjackiej.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, na sobotę mam mieć wymyślony temat pracy licencjackiej.
Jak myślicie, mógł by być taki: ''Different ways of teaching and learning vocabulary''?
Szukałem już wstępnie książek i znalazłem kilka ciekawych więc wydaję mi się, że wszystko jest w porządku.
Pytam bo mam bardzo wymagającą promotorkę i nie chcę się skompromitować?
Jakieś opinie?
zbyt ogolny jak dla mnie - wybralbym albo teaching albo learning, a moze nawet skupiłbym sie na jednej metodzie
@zielonosiwy Dzięki za szybką odpowiedz, jeżeli mówisz, że jedną to wybrał bym teaching a co do skupienia się na jednej metodzie, jak myślisz będzie czym zapełnić 30stron? (Tyle wymaga promotorka), chciałem pisać o różnych metodach żeby nie mieć z tym problemów.
Czy masz nawet pojecie ile tych metod istniej? Chyba nie. Byloby ciekawe zrobic 'uczenie sie uzywajac nowych technologii', albo 'uczenie doroslych' albo 'uczenie dzieci.'
@terri a co powiesz na porównanie dwóch metod, która jest bardziej efektywna, dobry pomysł?
>>>>porównanie dwóch metod, która jest bardziej efektywna, dobry pomysł?
poszukaj dobra literature na to. Bardzo dobry pomysl, tylko musisz miec ta sama grupe ludzi, albo dzieci albo doroslych. Mozesz tez dolaczyc jakie bledy w jezyku jedna albo druga grupa robi.
@terri bardzo dziękuję, tez tak zrobię :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie